IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - ДРОЉА Индикатори
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ДРОЉА Индикатори

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ДРОЉА Индикатори
    Испратена: 17.Март.2009 во 08:54
Што кажува дека таа е "дроља"?       
Ја запознавте девојката од вашите соништа, поминувате некое време заедно и конечно сте пар, но сепак во вас постои сомнеж - дали вашата нова девојка е "дроља"?

Ако токму тоа е вашиот проблем, еве неколку знаци кои ќе ви помогнат да ја дознаете вистината:

Вежба, а не слабее!?

Одењето во теретана и на фитнес, можат да бидат совршено алиби за недоличното однесување.

Тоа и дава оправдание да излегува од дома со резервна облека, и на вас нема да ви биде сомнително кога ќе си дојде дома истуширана.

Мажите не го доведуваат во прашање ваквото однесување бидејќи тие сакаат кога девојката им е во форма и кога таа внимава на својот изглед.

Доколку се посомневате, "прочепкајте" во нејзината спортска торба.

Ако во неа најдете секси долна облека, тогаш вашата љубов вежба - ама на "жива справа".

Работи навечер...

Таа работи навечер, но не ви открива конкретно каде. Кога ќе сакате да ја посетите таа не ви дозволува, а доколку не смеете ниту да и се јавите на работното место, тогаш тоа сигурно значи нешто.

Ако вашата драга работи исклучиво во 3-та смена, направете план и проверете го нејзиното работно место.

Не сака да признае со колку мажи била

Во некој момент во врската и тоа ќе биде спомнато.

Обично тоа се девојки кои први го поставуваат ова прашање, а вие бидете спремни на секаков одговор од нејзина страна.

Таа ќе направи се за да не ви одговори прва, а потоа ќе каже цифра помала од вашата.

Ако приметите дека го ескивира прашањето, тоа е предупредувачки знак.

Ви пренесува полово преносливи инфекции

Би можеле да бидете во огромна опасност ако вашата драга "шврљала" од кревет во кревет и ако сеуште го прави тоа.

Бидете внимателни ако знаете (претпоставувате) дека вашата девојка имала бурно сексуално минато.

Сте пронашле употребени кондоми

И за крај, ако најдете употребени кондоми а знаете дека не се ваши, тоа (за жал) е конечен одговор - вашата девојка е "дроља"!!!

Изменето од LouWeed - 17.Март.2009 во 08:54
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 08:55
газење%20од%20смеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 09:40
А ОБРАТНО КАКО СЕ ВИКА `ДРОЉА` ЗА МАШКО?
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 09:42
Originally posted by smizla smizla напиша:

А ОБРАТНО КАКО СЕ ВИКА `ДРОЉА` ЗА МАШКО?


ne se vadi odma...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 09:44
ЧИСТА СУМ КАКО СОЛЗА
ОДГОВОРИ МИ
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 09:45
Originally posted by smizla smizla напиша:

ЧИСТА СУМ КАКО СОЛЗА
ОДГОВОРИ МИ


epa ja od kaj da znam....."ne sum ja takov"
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 11:15
Originally posted by smizla smizla напиша:

А ОБРАТНО КАКО СЕ ВИКА `ДРОЉА` ЗА МАШКО?
smizla ako mashko ide so drugi togash e fraer,bravo za nego,toj e vistinski maz,a ako zena ima drug e togash velat drolja,zatoa nezanaat za masko kako se vika,zashto oni ako imaat druga se silni vredat za pocituvanje e

Изменето од ENIGMA - 17.Март.2009 во 11:16
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 15:30
Originally posted by smizla smizla напиша:

А ОБРАТНО КАКО СЕ ВИКА `ДРОЉА` ЗА МАШКО?



DROLJ
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 15:55
дедо ми го употребува зборов
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 19:24
Originally posted by smizla smizla напиша:

ЧИСТА СУМ КАКО СОЛЗА
ОДГОВОРИ МИ


е*ачиште
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 19:38
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Што кажува дека таа е "дроља"?       

Ви пренесува полово преносливи инфекции


Сифилис
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 19:42
                          
       UUUUUUU !!!!!   TESKI MUABETI
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 19:44
... ... РАЗНИ НАРЕЧЈА - ДИЈАЛЕКТИ РАЗНИ НАЗИВИ

ФАЛА НА ЗОРА ... И НА ЕНИГМА ... И НА ГАБРИЕЛА ... ДЕМЕК НЕ ЗНАЕВ

САКАМ КОНКРЕТЕН ОДГОВОР ОД LouWeed   
epa ja od kaj da znam....."ne sum ja takov"
ДЕМЕК ЖЕНИТЕ СЕ ДРОЉИ, А МАЖИТЕ ... ФРАЕРИ, Е*АЧИШТА, ФРАЕРИ, МАНГУПИ, К*РНАЗИ, ...

ПАК ЌЕ ПОВТОРАМ ..ЧИСТА СУМ КАКО СОЛЗА..

А ИНДИКАТОРИ ЗА `ДРОЉАЦ` = `ЃУБРЕ` ... ???
АЈ ЧЕПНЕТЕ МАЛКУ И ВО МАШКИТЕ СИГНАЛИ - ИНДИКАТОРИ, ТЕМАВА СИГУРНО ЌЕ Е ПОУСПЕШНА.
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 20:51
Индикаториве се најмалку меродавни за „вистинска дроља„.
Вистинската дроља му се е.е на типот пред очи и сите околу него можат да го видат тоа освен тој самиот.
Жена што се пренемага во голема мера и драстично менува понашање во машко присуство и очите и се полни со сјај кога ќе види маж-тоа е дроља, а тоа ако некоја го држи својот упорен, досаден, љубоморен дечко подалеку од работно место е само добар начин да не се изрезили пред колегите со кои што работи и да си биде раат, значи не мора да значи дека крие нешто....
Многу други поочигледни работи ја чинат една дроља а затоа не треба да си Супермен да го видиш хахахаха
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,547 секунди.