IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Емисија Бакалница на К-15
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Емисија Бакалница на К-15

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
mileg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mileg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Емисија Бакалница на К-15
    Испратена: 28.Јануари.2009 во 14:31
дали ви се допаќа оваа емисија и водителите?На мене ми се допаѓа.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 14:38
да,емисијата е интересна...нешто ново и необавезносреќа
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 14:53
Da i mene mi e interesna..znaat da imaat interesni temi,da se opustis u sekoj slucaj
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 15:04
не ја факаме к-15
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 23:31

детска работа.......

па тој збор...........ПОШТУЕМ..........го користат на секои 2 секунди.......
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 10:22
Originally posted by polzavce polzavce напиша:


детска работа.......

па тој збор...........ПОШТУЕМ..........го користат на секои 2 секунди.......


znaes kako..poznavam nekoj od deckite i toa im e uzrecica..sekad taka zborat bez razlika dali e tv ili nadvor..navika e navika..moze malce bezveza deluva na tv,ali takva e emisijata ocogledno od tipot na "Vo Surat" na Andrej od DNK,se cepa skopski dijalekt(a ocigledno na televizijata toa ne i smeta,koga pola od emisiite se takvi)..mnogu luge zamerile do sega stvarno..ali ja licno ne se optovaruvam so toa..kako zborat taka..da ima bar razumni temi za debatiranje..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 11:03
Ednas ja imam gledano temata bese: da zapoznaes nekoj preku SKYPE- da ili ne. Nisto posebno, niti poucno i prilicno dosadno
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 00:12

Ок е што фураат скопски дијалект. Тоа е концепт на телевизијата глобално......

Туку претераното користење на сленг, делува невкусно.....

на секоја секунда ПОШТУЕМ, РЕСПЕКТ....итн итн....
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 00:21
кога е емисијава ?? на к-15 немам гледано многу... освен ало ало и една емисија кај што и чистеа на     една дома
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 12:31

a sto ocekuvate vo edna bakalnica?!голема%20насмевка
prava bakalnica si imaat...
super se decataголемо%20гушкање
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 22:36
Да де, отвараат апетит кога ги гледаш со тоа пиперките и тиквите на масата
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 20:49
Originally posted by BisernA BisernA напиша:

кога е емисијава ?? на к-15 немам гледано многу... освен ало ало и една емисија кај што и чистеа на     една дома


ja ima od 16-17h..sekoj den
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 21:40
Денеска се испокараа за хомосексуалците
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
goche Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goche Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 23:28
emisijata e interesna,samo neznam tija deckoto so e od kavadarci so bara tamu ke mi kaze li nekoj kako se nasol tamu vo bakalnica
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.