IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - КАКО БЕШЕ ТЕКСТОТ - забавна емисија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

КАКО БЕШЕ ТЕКСТОТ - забавна емисија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
caldi33 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај caldi33 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: КАКО БЕШЕ ТЕКСТОТ - забавна емисија
    Испратена: 18.Ноември.2008 во 15:49
ova neznam zasto se emituva treba da se zatvori zaedno so voditelot vucic
nepismen narod na sto se pali
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 15:51
Ovaa e mnogu losa kopija na hrvatskata emisija Ne zaboravi stihove...Uzasna kopija
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
caldi33 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај caldi33 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 16:48
pa vo makedonija osvem kopii postoi nesto drugo ili ne .....
Кон врв
defma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај defma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 23:03
Многу лоша копија, од студиото па се натака. Ако не не бива што само се бламираме.
Кон врв
caldi33 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај caldi33 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 23:40
toa e samo da se napravi nesto i da se popolni programata
taa emisija moze da se emituva na KRT
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 10:58
Што да е.... толку да се немало своја идеја...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 11:02
вчера го гледав ова шоу,ми беше смешно во споредба со тоа на нова мислам дека се прикажуваше хрватското....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
lord ivan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lord ivan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 17:53
абе вучко мајчин,што се брукаш та и ти та и синот си го брукаш таков татица што има.ај бришка од телевизија
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 21:33
Abe za nikade..do koga so vakvi mizerni kopii,duri ni kopija ne e od ona hrvatskoto,tuku tipicno kvazi sou na Dragan Vucic..a za natprevaruvacite so se prijavuvaat no comment!!
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 14:05
 
 
   Оваа емисија не сум ја гледала....а на која ТВ  и во кој
   термин се емитува  ???
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 16:11
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 

   Оваа емисија не сум ја гледала....а на која ТВ  и во кој

   термин се емитува  ???


подобро да не знаеш ... ама... Сител, сабота и недела од 17:00
Кон врв
caldi33 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај caldi33 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 16:53
Originally posted by blashka blashka напиша:



   Оваа емисија не сум ја гледала....а на која ТВ и во кој

   термин се емитува ???



ako gledas ke se razocars mozes malce da zirnes
Кон врв
defma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај defma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 17:03
Подобро да не гледаш. Жива срамота.
Кон врв
bobi_93 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobi_93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 17:47
Pred nekoj den ja gledav i imase eden kandidat trebase da go dovrsi tekstot na pesnata Svirete ja zajdi zajdi.
Znaci pesnata odi vaka. Svirete ja zajdi zajdi tivko poleka mene mi e taa pesna gledam sudena casata e prepolna me zadusuva dusata e umorna _ __ ______,atoj znaete li sto kaza "kako kopriva"






Изменето од la fille - 21.Ноември.2008 во 10:29
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.