IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Романтика
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Романтика

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 59>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:43
DALI SI SIGUREN VO TOA STO GO NAPISA
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:43
no ako se potrudam mozam da izvlecam zborovi od kapata
taman za edna romanticna pesna
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:44
Originally posted by ivin ivin напиша:

DALI SI SIGUREN VO TOA STO GO NAPISA

za ludiot eskim ili za noviot clen?
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:45
OTKRIJ SAMIOT
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:46
Originally posted by mikus mikus напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Idiotski koren od jasenot?????

da sum go videl ednas i nikakva romantika kaj nego ne sum primetil ist e kako mikush

Ostro kazano,strogo bi rekla.
Mikush ednash spomna za edna roza koja sui ja podaril na tvojata sakana,prochitav na forum na nekoja od tenite.Taka da ne se slozuvam so mislata pogore.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:46
za ludiot eskim sum beton
toa znaci ne si nov clen
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:47
misterija
romantika
pesna

ajde mikus.....
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:48
Originally posted by batt's batt's напиша:

misterija
romantika
pesna

ajde mikus.....


samo ako me zamoli IV
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:48
MIKUS KOLKU SI SPREMEN DA ME ZADRZIS DA NE SE ISKLUCAM ...
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:50
Originally posted by ivin ivin напиша:

MIKUS KOLKU SI SPREMEN DA ME ZADRZIS DA NE SE ISKLUCAM ...

malku mi lici kako da me zamoli
no nesum beton siguren
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:51
mmmmmmmmmmmmm, mozebi e vreme da gi ostavime sami:)))
Sto mislis Maja?
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:52
Originally posted by batt's batt's напиша:

mmmmmmmmmmmmm, mozebi e vreme da gi ostavime sami:)))
Sto mislis Maja?

FUJ
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:52
DA TI POMOGNAM
NE SUM MNOGU PO ROMANTIKATA,SRCETO MI E ZATVORENO I TESKO BILO STO SEGA MOZE DA ME RAZNEZI..
STO KE PRAVIS SEGA?
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2005 во 01:53
Originally posted by ivin ivin напиша:

DA TI POMOGNAM
NE SUM MNOGU PO ROMANTIKATA,SRCETO MI E ZATVORENO I TESKO BILO STO SEGA MOZE DA ME RAZNEZI..
STO KE PRAVIS SEGA?

ajde za pocetok zamoli me da probam da go napravam toa za IV
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 59>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.