IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ALL STARS
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ALL STARS

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456457458459460 1869>
Автор
Порака
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 02:44
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by moira moira напиша:

hahahahha......kaj si ti dosega .......kade setase ......
...od cvet na cvet, do najvkusnite usni na svet, tuka sum de...трепкање


....i sekoja vecer mislis ovaka da mi se gubis .....i pcelicka da mi izigravas...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 02:45
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


[QUOTE=moira]hahahahha......kaj si ti dosega .......kade setase ......
...od cvet na cvet, do najvkusnite usni na svet, tuka sum de...трепкање[/QUOTEkolku poeticno kazano..od koi toa nokni cvetovi Well nektar sobirase u ovie sitni saati?
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 02:46
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

ma ja zvonev kaj granny,ali babickata spiese otvori edna zena i so piskavo glasce mi rece..ZDRAVO MAKIJAVELI?...moira ja baras?...ene ja vo kujna sama si pravi kafe..inace da se zapoznaeme..jas sum NiNa1 od forum i imam 10 godinki



...woooooow...what a low blowwwwwwww...cccccccccccc...изненадување
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 02:50
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


[QUOTE=moira]hahahahha......kaj si ti dosega .......kade setase ......
...od cvet na cvet, do najvkusnite usni na svet, tuka sum de...трепкање[/QUOTEkolku poeticno kazano..od koi toa nokni cvetovi Well nektar sobirase u ovie sitni saati?


kaj se guras preku red ......si ima red tuka.....and keep away from my honey, za da ne menjas pak user name....
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 02:51
DA BE SERIOZNO..ja mislev ima okolu 25-26...ali so piskavoto glasce mi rece.."ne be Makijaveli imam samo 10 godini i hormonalno poremetuvanje...brzo rastam..a uste ni menstracija ne su dobila,vo pubertet ne sum vlegla"...i jas tolku ostanav zatecen i zbunet...sto moira isrca pored mene i napravi PU ZA MENE PU ZA SITE ....freaky
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 02:54
...si slusham muzika be Original Honey...eve vii sho mi e na rapertoar sea momentalno i me podseka na nekoja cura, posho vikaat deka ako nemalo muzika ke nemalo i podsetnici...i taka...toa...ova-ona-levo desno-gore-dole...трепкањетрепкањетрепкање

http://www.youtube.com/watch?v=soMJ1Jf5NjU



Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 02:57
....a napred.... nazad?......

Изменето од moira - 06.Март.2008 во 02:57
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 03:00
Originally posted by moira moira напиша:

....a napred.... nazad?......


...osobeno toa, ali uz put-posho ako terash napred nazad ...nikade ne se stigaплазење...mora malce i jug-severozapad i istok Jugozapad...плазењетрепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 03:04
...ej...moiraизненадување...kaj siiiiiiiiiiiiiiiiiiii...плазење...kaj otide curo...?трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 03:04
sega sum seriozna.... ....cekaj da se stabiliziram.....kazi mi te molam zosto nekes da me udostois i da mi ja ispolnis zelbata.....na dve mesta pisav... a ti ne reagiras.....tolku mnogu si navreden?
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 03:05
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...ej...moiraизненадување...kaj siiiiiiiiiiiiiiiiiiii...плазење...kaj otide curo...?трепкањетрепкањетрепкање


tuka sum honey....eve me....cekam odgovor od tebe
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 03:07
...Well...kaj si sega ti ......zmurki ke igrame....jas sum poveke za pipni-stoj
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 03:09
Originally posted by moira moira напиша:

...Well...kaj si sega ti ......zmurki ke igrame....jas sum poveke za pipni-stoj


...moze so tebe "full-contact" honey samo, telo na telo-celo na celo u horizontalka ali ti "on a top"...трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 03:12
hmmm.....aj, ke si go griznam jazikot.... .....i cekam odgovor honey....please, udostoi me.....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456457458459460 1869>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.