IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2627282930 131>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 00:08
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Dobra vecer i od mene........

hello i od mene...

do kaj sme so kafeto BlackDevilголема%20насмевкаголема%20насмевка
se ceka da kazes koga i kade blackeye

pa i nema nekoj golem izbor....ali ke se snajdemeголема%20насмевка

pa.........
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 00:17
pa......
kaj se "zurkate"navecer?голема%20насмевкаzadovolen si od nokniov zivot??
nekako mi se menuvaat generacii vo nasive kaficiнамигнувањеne deka jas ostarev,ali mnogu pomali pocnaa da odat i vip,the end...ali zatoa sekogas se dobredojdeni sedenki po kafancinja na muzika,muabet i smea...
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 00:21
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

pa......
kaj se "zurkate"navecer?голема%20насмевкаzadovolen si od nokniov zivot??

nekako mi se menuvaat generacii vo nasive kaficiнамигнувањеne deka jas ostarev,ali mnogu pomali pocnaa da odat i vip,the end...ali zatoa sekogas se dobredojdeni sedenki po kafancinja na muzika,muabet i smea...

zurkanje navecer...pa najcesto vo Krusevo odam koga izleguvam navecer ....a za kafe pa po dogovor...
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 00:34
Originally posted by Zdravko81 Zdravko81 напиша:

Ke bide zurka za Procka vo Prilep
Ima dosta zezanjeeeeeeeeee
 
Pa dobro bre...kako mozeshe vaka I TI da ispadnesh Prilepchanec???  збунетост изненадување
 
Bash tebe te odbrav tamu na temata "Razno" da se pozafrkavame malce......i koga toa toj bil NASH!!!  изненадување  газење%20од%20смеење
 
A me chudi toa shto, so nikogo drug ne proiznesov zelba da promuabetam neshto (poshto toa tamu e slobodna tema...pa nema mnogu politiziranje i diplomatii) i koga toa ispadna NASH CHOEK.  I kako posle da ne im veruvash na svoite chuvstva???? збунетост среќа
 
Taka i so Blashka si ja zateravme...ni se sovpagaa pogledite i osekavme nekoja duhovna privlechnost...koga ispadna i taa da e nash choek.  изненадување
 
E aj sega...... изненадување  збунетост 
 
A duri i hektor mi beshe neshto "sumliv" pred da vidam deka e Prilepchanec...????
 
A dobro KADE E TOJ - GO NEMA VEKE IZVESNO VREME???? 
 
Hektoreeee..javi se bre....napishi dva tri reda.... големо%20гушкање
 
 
 
I love you all Prilepchani!!!!!  љубов   Pozdrav do site!!  големо%20гушкање
 
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 00:40
Originally posted by borec borec напиша:

Originally posted by Zdravko81 Zdravko81 напиша:

Ke bide zurka za Procka vo Prilep
Ima dosta zezanjeeeeeeeeee
 
Pa dobro bre...kako mozeshe vaka I TI da ispadnesh Prilepchanec???  збунетост изненадување
 
Bash tebe te odbrav tamu na temata "Razno" da se pozafrkavame malce......i koga toa toj bil NASH!!!  изненадување  газење%20од%20смеење
 
A me chudi toa shto, so nikogo drug ne proiznesov zelba da promuabetam neshto (poshto toa tamu e slobodna tema...pa nema mnogu politiziranje i diplomatii) i koga toa ispadna NASH CHOEK.  I kako posle da ne im veruvash na svoite chuvstva???? збунетост среќа
 
Taka i so Blashka si ja zateravme...ni se sovpagaa pogledite i osekavme nekoja duhovna privlechnost...koga ispadna i taa da e nash choek.  изненадување
 
E aj sega...... изненадување  збунетост 
 
A duri i hektor mi beshe neshto "sumliv" pred da vidam deka e Prilepchanec...????
 
A dobro KADE E TOJ - GO NEMA VEKE IZVESNO VREME???? 
 
Hektoreeee..javi se bre....napishi dva tri reda.... големо%20гушкање
 
 
 
I love you all Prilepchani!!!!!  љубов   Pozdrav do site!!  големо%20гушкање
 
we love you tooголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
a za hektor tocno e deka isparuva po malku...ali mozebi e zafaten so rabota,fakultet...sepak da go razbereme toj e busy..
pozdrav do site i od meneсреќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 01:36
Гледавте ли Код-
Дури и Рубини сме имале
просто се изненадив колку богата Прилепчанка сум била
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 02:43
Originally posted by realna realna напиша:

Гледавте ли Код-
Дури и Рубини сме имале
просто се изненадив колку богата Прилепчанка сум била
 
I DA ZNAESH DEKA SI намигнување
 
DENOT NASH DOAGJA POLEKA...AMA SIGURNO. намигнување големо%20гушкање
 
Trajte Prilepchani...istrajte....љубов
 
 
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 02:49
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by borec borec напиша:

Originally posted by Zdravko81 Zdravko81 напиша:

Ke bide zurka za Procka vo Prilep
Ima dosta zezanjeeeeeeeeee
 
we love you tooголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
a za hektor tocno e deka isparuva po malku...ali mozebi e zafaten so rabota,fakultet...sepak da go razbereme toj e busy..
pozdrav do site i od meneсреќа
 
Thanks blackeye!!!  не%20вреден
 
A za hektor....ke go "kaznime" malku, смеење  gledam "pominal" niz drugi temi a OVDE promashil da pomine.  не%20зборувам  голема%20насмевка
 
 
 
 
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 08:30

многу ќе ме извините , многу обрвски имав а вчера пишав само една реченица , поздрав голем до сите прилепчани/ки , борец , реална , блек ај, блашка , што се однесува на корундот , мајка ми има еден си мислеше сеа ќе земам пари  арно ама 1 кг корунд околу 100 евра било и таа се сневесели плазење , јас и реков ти да не мислеше за тоа камчето  10000 да ти дадат плазење

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 08:41

ПОЗДРАВ

големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 08:44
Originally posted by hektor hektor напиша:

многу ќе ме извините , многу обрвски имав а вчера пишав само една реченица , поздрав голем до сите прилепчани/ки , борец , реална , блек ај, блашка , што се однесува на корундот , мајка ми има еден си мислеше сеа ќе земам пари  арно ама 1 кг корунд околу 100 евра било и таа се сневесели плазење , јас и реков ти да не мислеше за тоа камчето  10000 да ти дадат плазење

 
Kaj si be...ebago... смеење...se zazhelevme da te chitame ovde. големо%20гушкање
 
Inache DA samo edna rechenica imash mavnato naokolu...i TI PROSTUVAM!!  големо%20гушкање  A drugite neka si kazhat za sebe. Inache ece sega go gledam Prilepskiot gradonachalnik na MRTV cable TV.  Aren e mashala......pu.....pu...da ne go urochime.  смеење  Neshto za prochka zboruvaat.....
 
 
 
 


Изменето од borec - 04.Март.2008 во 08:47
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 08:46
More shuba....slika nashla Angjelina...ubajni...среќа
 
Pozdrav големо%20гушкање
 
 
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 08:49

ПОЗДРАВ И ДО ТЕБЕголема%20насмевка

А СЕГА СО ТЕШКО СРЦЕ АМА МОРАМ ДА СЕ ОДЛЕПАМ ОД КОМПЈУТЕР И ДА ОДАМ НА РАБОТА

големо%20гушкањеголемо%20гушкање

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 09:18

еве малку работа , малку интернет инаку поздрав голем борец и ангелина големо%20гушкање , за прочка се припремаме , јас мислам дека нема да се маскирам, ама размислувам збунетост, инаку планираме од сабање традиционално со ракиичето и салатчето , да тргне денот , а после фаќање сеир на плоштад, шта се тиче дотичног г-на Градоначалника , многу е згоенсвиња , па секој 2 ден да одиш на прасе и шприцер и ти би се згоил хаахаха крава, плус и на швалерај  удрил , така се зборува по чаршијава ѓавол



Изменето од hektor - 04.Март.2008 во 09:19
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2627282930 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.