IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Каде летово ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каде летово ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 13>
Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2008 во 22:39
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
lpartik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 402
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lpartik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 17:49
ДВЕ ГОДИНИ СО РЕД НЕ ОДЕВ ЗА ШПАНИЈА, ЛЕТОВО ПЛАНИРАМ ДА НЕ ОДАМ НА КАРИБИТЕ...ДА РАЗМЕНАМ МАЛКУ.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 17:52
А ТИЕ ДВЕ ГОДИНИ ДА НЕ ТЕ СРЕТНАВ ТАМУ СО ДВЕ ПЛАВУШИ, ОТИ И ЈАС ИСТО ТАКА...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
lpartik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 402
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lpartik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 17:54
МАЈСТОРЧЕ, СИ БИЛ ЛИ НА БОРА БОРА?
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 17:55
Е КАКО НЕ, ИМАВ НАМЕРА, ЗАРЕМ НЕ МЕ ПРЕПОЗНА СО МЕГ РАЈАН...?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
lpartik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 402
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lpartik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 17:57
ТОГАШ, МОРА ДА ГО ЗНАЕШ ГОЦЕ.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 17:59
НЕ БЕ, ГОЦЕ БЕШЕ НА МАЈОРКА, ГРЕШКА СИ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
lpartik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 402
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lpartik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 18:01
НЕ,И ГОЦЕ ИМАШЕ НАМЕРА ДА ОДИ НА БОРА БОРА...СИГУРНО СТЕ СЕ СРЕТНАЛЕ.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 18:02
САМО ВО АВИОНОТ. ВО БАРСА СЕ РАЗДЕЛИВМЕ
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
lpartik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 402
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lpartik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 18:05
ЗНАЧИ СИ ЛЕТАЛ СО АВИОН. КАКВО Е ЧУВСТВОТО?
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 18:09
ДА,ИМАВ НАМЕРА И ТОА ДА ГО СТОРАМ.
СЕ ШЕГУВАМ, ЛЕТАВ НЕКОЛКУ ПАТИ АМА НА КРАТКИ РЕЛАЦИИ вО БИВШАТА мАКЕДОНСКА рЕПУБЛИКА јУГОСЛАВИЈА. нЕМА НИКАКВА ВОЗБУДА. СТРАВОТ Е ПРИСУТЕН ДОЛУ, ГОРЕ Е ПРЕКРАСНО. КОГА ЛЕТАВ ЗА СПЛИТ НАБРГУ ПО ПОЛЕТУВАЊЕТО МИ СЕ ОРВОРИЈА ДВЕ ЕЗЕРА, ПОТОА ЕДНО ГОЛЕМО, СЕ ЧУДЕВ КОЕЕ, А ТОА ДА ТИ БИДЕ МОРЕТО
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
lpartik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 402
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lpartik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 18:20
ЈАС ЛЕТАВ ОД СКОПЈЕ ДО БЕЛГРАД, НОЌЕН ЛЕТ. ПО НЕКОЕ ВРЕМЕ МИ СЕ СЛОШИ, А КАКО ШТО СУМ БАКСУЗ,ПРОЗОРЕЦОТ КАДЕ ШТО СЕДЕВ НЕ СЕ ОТВАРАШЕ. СИГУРНОСНИОТ ПОЈАС ЛЕСНО СИ ГО СТАВИВ,АМА КОГА АТЕРИРАВМЕ,МЕ ФАТИ ПАНИКА - НЕ ЗНАЕВ КАКО СЕ ОТКОПЧУВА ПОЈАСОТ. СИТЕ ИЗЛЕГОА, ЈАС БЕВ ПОСЛЕДЕН И ПАНИЧНО СЕ ОБИДУВАВ ДА ГО ОТКОПЧАМ. КОН МЕНЕ ТРГНА СТЈУАРДЕСАТА, ВЕРОЈАТНО ДА МЕ СПАСУВА, А ЈАС СЛУЧАЈНО УСПЕАВ ДА СЕ СПАСАМ...
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 18:29
А МОЖЕ ТЕ АРЕСАЛА, АМА ТИ... СИ ЈА СПРЕЧИЛ ПРВА ПОМОШ ДА ТИ ПРУЖИ...СИГУРНО И ДЕН ДЕНЕС ТЕ СОНУВА, КАКО СВОЈ НЕУСПЕХ...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
lpartik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 402
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lpartik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 18:37
ОСТАЈ СТЈУАРДЕСАТА, И ЧЕВЛИТЕ МИ ОСТАНАА.ПРЕД ДА ВЛЕЗАМ ВО АВИОНОТ, ГЛЕДАМ - ЧИСТО, ИЗМЕТЕНО. И ЗА ДА НЕ ИЗВАЛКАМ, А МЕНЕ ИМИНИИТЕ МИ БЕА МАЛКУ НЕЧИСТИ, ГИ СОБУВ ПРЕД ВРАТАТА И ГИ СТАВИВ НАСТРАНА...ДА НЕ ПРЕЧАТ. КОГА СТАСАВМЕ ГИ БАРАМ...НИКАДЕ ГИ НЕМА. СИ РЕКОВ- ВО ОВАА КУЌА СЕ КРАДЕ. ПА НАЛУТЕНО СЕ РАЗВИКАВ ДА МИ ГИ ВРАТАТ ЧЕВЛИТЕ. А ТИЕ ВИДОА- НЕ ВИДОА, МИ КУПИЈА НОВИ...ДА НЕ ПУКНЕ БРУКА...ДЕМЕК- ЈАТ, ЈАКА ФИРМА.

Изменето од lpartik - 02.Март.2008 во 18:38
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.