IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Другарство меѓу машко и женско= ЉУБОВ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Другарство меѓу машко и женско= ЉУБОВ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 33>
Автор
Порака
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:47
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by Ena Ena напиша:

Blue.... јас сум женско ама се согласувам со тоа дека.... машките- другари, порано или покасно гледаат само на една работа кај другарките.... тоа ти е непишано правило во машката глава.
И да не сакаат да помислат така, инстиктот ги тера
мила ако тоа е така еве и едно правило од женска перспектива што им се случува на многу женски. тие се заљубуваат во своите другари. инсиктот ги тера. ама сепак мила во се има и нешто спротивно....како што реков има црни овци во бело стадо. не се сите исти.

Таа црна овца ја има една во милион. Јас сепак мислам дека многу се ретки тие другарства меѓу машко и женско што траат. Ако имаш таков другар.... имаш голема среќа!!!
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:48
сепак една мила значи сепак има. ме разбираш??? имам такви другари и не е само еден верувај ми. доволно се покажале досегаголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:49
Originally posted by Ena Ena напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by Ena Ena напиша:

Blue.... јас сум женско ама се согласувам со тоа дека.... машките- другари, порано или покасно гледаат само на една работа кај другарките.... тоа ти е непишано правило во машката глава.
И да не сакаат да помислат така, инстиктот ги тера
мила ако тоа е така еве и едно правило од женска перспектива што им се случува на многу женски. тие се заљубуваат во своите другари. инсиктот ги тера. ама сепак мила во се има и нешто спротивно....како што реков има црни овци во бело стадо. не се сите исти.

Таа црна овца ја има една во милион. Јас сепак мислам дека многу се ретки тие другарства меѓу машко и женско што траат. Ако имаш таков другар.... имаш голема среќа!!!
 
аплауз Ena konecno si ubedena deka sepak postoi!голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:52
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

сепак една мила значи сепак има. ме разбираш??? имам такви другари и не е само еден верувај ми. доволно се покажале досегаголемо%20гушкање


Ама сигурно ако имаат некои нечисти мисли спрема тебе, нема да ти ги кажат.
Имам пријатели, ама другари неразделни ..... не фала, кога- тогаш ќе ме разочараат
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:52
еве ја оваа зезнатата голема%20насмевка требало смешка да и е јузерот е зезната голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкање само се смее по теми 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:53
Originally posted by Ena Ena напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

сепак една мила значи сепак има. ме разбираш??? имам такви другари и не е само еден верувај ми. доволно се покажале досегаголемо%20гушкање


Ама сигурно ако имаат некои нечисти мисли спрема тебе, нема да ти ги кажат.
Имам пријатели, ама другари неразделни ..... не фала, кога- тогаш ќе ме разочараат
ги има  и такви мила да. сепак ние сме лиските на кои се ни е јасно и знаеме добро да ги прочитаме намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:54
голема%20насмевкаmojata smeaa e zeznato zaraznaaaaaaaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:54
Дај боже да е така, да можеме да ги прочитаме лажните
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:57
ако не знаеш мила верувај ке научиш со тек на време големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 18:52
moze drugarstvo, ama malce
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 20:07
Ako kontaktiraat samo preku forum
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 21:18
Abe moze ama malce
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 22:15
колку малце? голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 22:32
Ete, samo malce
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 33>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,171 секунди.