IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЕВРОВИЗИЈА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЕВРОВИЗИЈА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 70>
Автор
Порака
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 08:53
ne gledav,iskreno i bas mi e gajle ,vazno vidov koj pobedi.....za nas ovaa godina.nema finale
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 08:57
Originally posted by chris chris напиша:

Najdena studiska verzija od pobednickata pesna na makedonija :))))


Luge eve ja studiskata verzija kolku podobro zvuci :))))) http://www.sendspace.com/file/hteq5j Kazete sto si mislite...


Studistak verzija, sekogas dobro zvuci... mozes sto sakas da pravis vo studio a potoa da se "isfilova" ...
Fakt e deka katastrofa bese ispeano pesnata!!!!!! Glas li bese toa ili vreskanje? izvinete vaka sto pisuvam... no stvarno, ova ne e za evrovizija!!! Tie vo zivo sto ne znaat da peeat, neka ne peeat... prav peac e samo dobar koga vo zivo poubavo peet nego na CD... kako na primer Dino Merlin, Zdravko Colic, Saban Saulic, Indira Radic, Tose Proeski, Zeljko Joksimovic... da ne gi brojam ponatamu... dosta sum gi slusnala vo zivo... i se znae koj e dobar a koj ne...

No toa ti e Sestrickata mila ima vrski, pa ajde da iskoristime za kariera...

I pak ce go recam!!!¨OVA NE E ZA NA EVROVIZIJA!!!!!
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:17
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

A I KELAVANA DEVOJKA  AUUUUUUUUU


Sinead O'Horror
изненадување голема%20насмевка
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
DenizC Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DenizC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 16:26
швеѓаните за малку ќе пратеа нашинци
 
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 16:39
Originally posted by DenizC DenizC напиша:

швеѓаните за малку ќе пратеа нашинци
 


hahahahaha....toj na tapanot mi e rodnina...hahahah Stefcheголемо%20гушкање
ne mi se veruva deka bi pobedile...hahaha..Shvedi


Изменето од mamma - 25.Февруари.2008 во 16:44

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 16:55
песната ни е катастрофа...бруки и резили! не гледам оваа година евровизија
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 17:21
Originally posted by mamma mamma напиша:

Sega ke kazam neshto i znam deka ke me potepate siteцрвенеењеShto bre vidovte kaj tie Parketi????Furaat punck fazon zaboraven od svetov...nikoj od niva najmalku toj kjoraviot nema glas,a poim za peenje ushte pomalku.Dobri se mozebi za nekoja privatna zabavaZoshto ,ne mi e jasno site se palime na se neshto novo i nevoobichaenoshto ke izleze kaj nas na estrada ne razmisluvajki pri toa kolku i dalie voopshto kvalitetno???


Па Mamma изгледа дека нема да те потепаат сите. Има и некој што го дели твоето мислење.
Ги знам Паркети уште од почетокот на нивната кариера и уште тогаш не ми се свиѓаа! Покушаваа да ги емитираат Psihomodo pop, ама беа неуспешна копија, а гледам и сега, 10-15 год. покасно воопшто не напреднале!



Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 17:30
voopsto ne sum zadovolna znaci sostav : siptar, debela i ligle лутиналутиналутиналутина

sakav konecno nesto asalno i hard core ali toa e ,zal mi e za Parketiтага
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 18:31
Originally posted by DenizC DenizC напиша:

швеѓаните за малку ќе пратеа нашинци
 



хахахахаха, овие ко за на свадба  газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење


штета  што не победиле , тууу криво ми етагатага
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 20:10
е ако победеа нашиве Швеѓани ке беше штосголема%20насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 20:14
Само се надевам дека во Србија нашиве многу подобро ќе звучат од тоа како звучеа на изборот
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 20:30
a ber OUST normalno deka podobro ke zvucat..pesnata ke se doraboti.podobra post-produkcia...Scenskiot nastap ke bide odlicen,imajki predvid dka Gadza odlicno igra zaedno so drugite tancri...no od losa pesna...ako osnovata na pesnata e za nikade...kolku li moze da ja popravat?....jas sepak stegam palci..no od losa pesna..kolku podobra moze da se napravi....ah nikogas nema da ja zaboravam Evrovu=izijata vi Birrmingem..koga go prativme Vlado Janevsli...so Crno Tikvesko...pesnata e sosema OK...no so SAMOVILSKATA SVADBA na GISH...r`sum ke napravevme...najmalku megu prvit 3 ke bevme...ako ne i pobedevme...POMOKNA PESNA od togas sme nemale...navistina golema stetaтага
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 21:26
еј и баба ми ми ја баеше таа песна некоја си стара на гиш,... кога наместо тој отишол владо,... која е песнава ??? збунетост
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 21:28
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 70>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.