IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Љубов кон две личности
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубов кон две личности

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 16>
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 21:10
Kako trgnavte brzo ke izglasate dozvolena bigamija ama za zenite. e sega ako treba da gi izdrzuvame nie mazite ke bide teshko. Ke se rastgneme ...odi kaj edniot iscisti...zgotvi pa vrati se kaj drugiot...a ne ostanuvam na monocistenje, gotvenje.
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 21:31
ne moze da sakas 2 lichnosti vo isto vreme


[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 22:12
Ma ni dvete partii ne se isti, a kamo li...
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 03:14
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

koj kako saka neka si gi vika,no jas nikogas ne bi povikala takovголема%20насмевка


...ne e fintata da gi vikash, sami treba da si doagaat e sea tvoe e da selektirashплазење...i ushte ednashka zenite namaat logika na neshtata zatoa nemaat ni kapacitet da sakaat dvajca vo isto vreme...a siguren sum da imaat pimpek ke razmisluvaat drugachie odnosno da se od stranata sho bucka...a ne od buckanata strana...cela finta e u toa koj kogo onadi...плазење


...ps.da ne treba da dooobjasnuem...газење%20од%20смеење
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 09:20
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

koj kako saka neka si gi vika,no jas nikogas ne bi povikala takovголема%20насмевка


...ne e fintata da gi vikash, sami treba da si doagaat e sea tvoe e da selektirashплазење..well muabetot bese za mashka k*rva(kolku da si znaeshнамигнување)....taka da takov i da mi doaga sam, vratata sekogas ke mu bide zatvorena(pri4inite se podrazbiraat neliголема%20насмевка)........i ushte ednashka zenite namaat logika na neshtata zatoa nemaat ni kapacitet da sakaat dvajca vo isto vreme..logikata premnogu ja forsirash i onamu kade shto treba i onamu kade shto ne treba,...e sega..dali e toa od nedostatok na tvojata logika ili ne....ne znam....ti si znaeshголема%20насмевка........inaku bez razlika dali stanuva zbor za mashko ili zansko ,onoj koj znae da saka i znae da bide sakan t.e. nesebi4no ja spodeluva ljubovta so sakanite ne mu e problem dali ke saka 1 ili 10 li4nosti ......a siguren sum da imaat pimpek ke razmisluvaat drugachie odnosno da se od stranata sho bucka...a ne od buckanata strana...cela finta e u toa koj kogo onadi..se dodeka vaka razmisluvash ti ke bidesh od onie koi samo sonuvaat ljubovta da im se slu4i.....


...ps.da ne treba da dooobjasnuem......nema potreba da doobjasnuvash zatoa se dodeka gi podcenuvash zenite ,... ti ke bidesh ona shto si.....
 
p.s.zalno no vistinito
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:33
...dosta se bunish ko Grk u apsana, vrska nemash...плазење
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:44
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dosta se bunish ko Grk u apsana, vrska nemash...плазење
 
eeeeeeeeeee za ova imam i toa debelaголема%20насмевка a i zar ne primetuvash sekogash koga jas ke se "pobunam" za neshto sekogash drugite se zbunetiголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:52
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dosta se bunish ko Grk u apsana, vrska nemash...плазење
 
eeeeeeeeeee za ova imam i toa debelaголема%20насмевка a i zar ne primetuvash sekogash koga jas ke se "pobunam" za neshto sekogash drugite se zbunetiголема%20насмевка


...pa sekako da...i mene me zbunuesh redovno, posho neznam zasho se bunish pa ne zbunuesh tuka, koa dve lichnosti moze da se sakaat vo ist moment-imash nesho protiv toa honey???трепкање...љубовx 2=кул
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:58
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dosta se bunish ko Grk u apsana, vrska nemash...плазење
 
eeeeeeeeeee za ova imam i toa debelaголема%20насмевка a i zar ne primetuvash sekogash koga jas ke se "pobunam" za neshto sekogash drugite se zbunetiголема%20насмевка


...pa sekako da...i mene me zbunuesh redovno, posho neznam zasho se bunish pa ne zbunuesh tuka, koa dve lichnosti moze da se sakaat vo ist moment-imash nesho protiv toa honey???трепкање...љубовx 2=кул
 
....toa beshe vo navodnici kazanoголема%20насмевка.....jas ne se bunam ,jas go kazuvam moeto mislenje....koe shto ne sekogash go spodeluvam so vas bash poradi nekoi vakvi pri4iniголема%20насмевка..........
inaku bash naprotiv voopshto nemam protiv.....трепкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 16:01
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dosta se bunish ko Grk u apsana, vrska nemash...плазење
 
eeeeeeeeeee za ova imam i toa debelaголема%20насмевка a i zar ne primetuvash sekogash koga jas ke se "pobunam" za neshto sekogash drugite se zbunetiголема%20насмевка


...pa sekako da...i mene me zbunuesh redovno, posho neznam zasho se bunish pa ne zbunuesh tuka, koa dve lichnosti moze da se sakaat vo ist moment-imash nesho protiv toa honey???трепкање...љубовx 2=кул
 
....toa beshe vo navodnici kazanoголема%20насмевка.....jas ne se bunam ,jas go kazuvam moeto mislenje....koe shto ne sekogash go spodeluvam so vas bash poradi nekoi vakvi pri4iniголема%20насмевка..........
inaku bash naprotiv voopshto nemam protiv.....трепкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


...se razbravme...трепкањебакнеж
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 16:04
намигнување
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
tarantula Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tarantula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 17:31
h       
dali moze da se saka,i toa dve osobi vo isto vreme-pa ajde treba da se lazeme,seto toa e nevozmozno.mozes da sakas eden a drugit da go posakuvas,a od sto ne ti e dostapen da mislis deka si isto mnogu vljubena vo nego
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 18:23
da,se e mozno,no ponekogash i toa e nevozmoznoголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 18:28
...ЕВЕ ЈАС,ЖИВ ПРИМЕР!!НЕ СО ДВЕ....ЉУБОВ ДЕЛАМ СО МНОГУУУУУ..,АБЕ ТОА ТЕЧЕ ЛИ ТЕЧЕ..АБЕ КРАЈ НЕМА..,РЕКА ДА БЕШЕ ЌЕ ПРЕСУШЕШЕ..!!ШТО ЧОВЕК ЌЕ ДА БЕВ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.