IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ALL STARS
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ALL STARS

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 16971698169917001701 1869>
Автор
Порака Обратен редослед
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:18
Originally posted by la fille la fille напиша:

јес, ќе добијам un bisouцрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење


...aj ok...eve, ali u obraz...бакнеж...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:17
file pokazuvas na bajaderceto kako treba da ti ja mie kolata
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:16
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by moira moira напиша:

kolku naplakja provizija golubarot za isporacani pratki plusw ne ti e nesto pouzdan, namesto kaj mene ke zavrsat kaj druga........on ljubi drugaa vo momentov
..aj prai film sea...ne letaj gulabi beli...aj da viime sho ke izleze...големо%20гушкање


eh koga ne mozam nagradata da ja dobijam, djabe ne rabotam jas jas naplakam provizija za razlika od tebe


...cccccccc...materijalistka...плазење

...moira...znaesh deka umetnosta ima cena posle smrtta na umetnikot...se sho treba da napraish e testament da obezbedish idnina na pravnucite...eve prashaj ja baba granny...ona garant ima napraeno toa...ahahahahaaa
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:15
eden pozdrav od mene pred legnuvanjeголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:12
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by moira moira напиша:

kolku naplakja provizija golubarot za isporacani pratki plusw ne ti e nesto pouzdan, namesto kaj mene ke zavrsat kaj druga........on ljubi drugaa vo momentov
..aj prai film sea...ne letaj gulabi beli...aj da viime sho ke izleze...големо%20гушкање


eh koga ne mozam nagradata da ja dobijam, djabe ne rabotam jas jas naplakam provizija za razlika od tebe
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:11
јес, ќе добијам un bisouцрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:11
dodeka naucis ti francuski taa ke se omazi za djaki
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:10
Originally posted by moira moira напиша:

kolku naplakja provizija golubarot za isporacani pratki plusw ne ti e nesto pouzdan, namesto kaj mene ke zavrsat kaj druga........on ljubi drugaa vo momentov


..aj prai film sea...ne letaj gulabi beli...aj da viime sho ke izleze...големо%20гушкање
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:09
Originally posted by moira moira напиша:

gulabarceto ti e emisar

i fille barase franch kiss


...ke dobie ama koa ke naucham...ke i go pratam uz poezija na francuski vaka nespremen nebiva...ako bide nek bide...k'd jebal nek jebal...плазењеглупчогазење%20од%20смеење
газење%20од%20смеење
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:08
kolku naplakja provizija golubarot za isporacani pratki plusw ne ti e nesto pouzdan, namesto kaj mene ke zavrsat kaj druga........on ljubi drugaa vo momentov

Изменето од moira - 11.Февруари.2008 во 02:09
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:08
Originally posted by granny granny напиша:

mislis multi.....zasukal rakavi i rezira film?


...de be baba...ne sum ja ajvan-doktor veterinar pa da zasukuem rukavi pred rabota...ja znaesh toa...umetnichkono...ke si pocheshkam bradata i opaaaaaa...sijalica se pali...namignuem-nasmevka edna lucidna vrtam glava na levo i bidna film...koj moz da odoleee...трепкање
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:06
gulabarceto ti e emisar

i fille barase franch kiss
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:06
Originally posted by la fille la fille напиша:

Каков филм моира?изненадувањеизненадувањеизненадување
a zosto mislis deka site sme...ne imalo na film
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2008 во 02:05
Originally posted by moira moira напиша:

ova mi dava inspiracija za film


...e aj...ako e dobar...dobijash eden Franc kiss...putem vetrova Severnih ke ti poshaljem...posho go nema gulabarot...плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 16971698169917001701 1869>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,641 секунди.