IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Совршенство
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Совршенство

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 32>
Автор
Порака
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 19:42
не постои ако никогаш не сме задоволни
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 19:43
ако постои совршенство,... тогаш нема да биде интересно намигнување
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 19:45
Ne postoi i sto ke ti e ,sigurno e dosadno.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 19:45
знам сега  што ке кажете : "Никој не е совршен" тага
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 19:46
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

знам сега  што ке кажете : "Никој не е совршен" тага
па ми падна на памет тоа ама си викам ај ќе оставам на друг бидејќи знам некој ќе се најде
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 19:48
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

знам сега  што ке кажете : "Никој не е совршен" тага



па мона,... никој не е,... само нас некогаш некој ни изгледа совршен.... зафркната работа збунетост
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 20:46

VISTINATA E ONA VO STO NIE SAKAME DA VERUVAME-PRVA VARIJANTA

VISTINATA E ONA STO SE SLUCUVA,NIE ZNAEME DEKA E TAKA I ZATOA VERUVAME-VTORA V...
 
AMA VISTINATA NIE SI JA PRAVIME I SI JA IZMENUVAME KAKO SAKAME,ZATOA STO DENES NEMA MOZEBI POVEKJE VISTINA
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 20:49
ВИСТИНАТА ИМА СМИСЛА САМО ЗА ТОЈ ШТО ЈА ПРЕЗЕНТИРА. ЗА ТИЕ ШТО ЈА ПРИМААТ Е ЛИК ВО ИЗВИТОПЕРЕНО ОГЛЕДАЛО.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 20:54
Kazav ednash-jas sum sovrshenaтрепкањетрепкање

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 21:00

Ama ima posovrshen i najsovrshen!намигнување

always look on the bright side of the life!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 21:03
СОВРШЕН ЗНАЧИ БЕЗ МААНА. ЗНАЧИ КАЈ ОВОЈ ЗБОР ГРАДАЦИЈА НЕ Е МОЖНА. НЕ МОЖЕ ТИ СИ БЕЗ МААНИ, А ЈАС СУ ПО БЕЗ МААНИ...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 21:30
Zenite se sovrseni otkako ke se izdepiliraat
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 21:48
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

VISTINATA E ONA VO STO NIE SAKAME DA VERUVAME-PRVA VARIJANTA

VISTINATA E ONA STO SE SLUCUVA,NIE ZNAEME DEKA E TAKA I ZATOA VERUVAME-VTORA V...
 
AMA VISTINATA NIE SI JA PRAVIME I SI JA IZMENUVAME KAKO SAKAME,ZATOA STO DENES NEMA MOZEBI POVEKJE VISTINA
ова сакав да го кажам до негде голема%20насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 21:58
Abe...najsovrshena sumнамигнување

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 32>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.