IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и колку сте заљубени ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и колку сте заљубени ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 17>
Автор
Порака
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2007 во 12:21
Originally posted by Dana Dana напиша:

E, mislam deka epten se zatreskav LOL
Кажи како се затреска. Јас не можам да се заљубам, после последната. Многу јас сакав и сега ми се чини дека повеќе не можам да сакам.Wink
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2007 во 12:22
Originally posted by Dana Dana напиша:

E, mislam deka epten se zatreskav LOL
epa aj cestito:)
 
Кон врв
babun Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babun Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2007 во 17:22
taka sum zaluben sto mi e strav da pomislam na "najlosoto " vo lubovta, mislam deka najgolemite uspesi vo zivotot gi postigam otkako ja sretnav najgolemata lubov vo mojot zivot. Da si zaluben e mnogu ubavo , a da priznaes oti si zaluben e gordost.
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2007 во 22:12
Fala vi na cestitkite LOL Perinosi be, daj si vreme, jas mislev deka drug nema da mozam da poglednam.. Znaes kolku go sakav? Mnogu. Premnogu. I seuste e del od mene, ama ne so tolkava strast. Gi uvidov razlikite megu nas.. i pobistro gi poglednav negovite maani.. i si dadov prostor, dojde drug.. i me magepsa sega.Tongue

Изменето од Dana - 07.Јануари.2007 во 22:14
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2007 во 23:38
ne sum zaljubena...
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
ivana_zi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 206
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana_zi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 13:10
Da, zaljubena sum i toa podugacko vreme i, sto znam, prekrasno e!!!
Кон врв
macenceto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macenceto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 19:33
Originally posted by elence elence напиша:

DALI I KOLKU STE ZALJUBENI GLASI PRASNJETO  DA SI ZALJUBEN E NESTO NAJUBAVO JAS SUM ZALJUBENA I MI E NAJUBAVO NA SVET A VIE?
 
 
 
DA SUM ZALJUBENA A i SUM LJUBENA. A KOLKU NEMOZAM DA NAPISAM ZATOA SHTO NEMA ZBOROVI ILI KOMPARACIJA ZA DA TI DOLOVAM KOLKU SUM среќа
 
pozzнамигнување


Изменето од macenceto - 26.Декември.2007 во 19:33
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 19:38
sum mnogu...zaljubena i iskreno sakamљубовљубовљубовmnogu dolgo vreme..sekogas bil ljubovta na mojot zivot
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 23:12
Zaljubena da ..... ama ne sum izmerila kolku e toa , kaj se meri i kako?!?!?!?! Moze nekoj da mi kaze голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 23:25
мноооооооооооогуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууљубов
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 23:56
zaljubena sum....
kolku?
ne e vazno....voopsto ne me interesira kolku!
bitno e vnatresnoto cuvstvo...
people are strange
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 03:25
...love's in the air, i can see it in your eyes...среќа
Кон врв
brigitte Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brigitte Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 09:41
sum ama vo granicite na normala, ne neso da pagam u nesvest....
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2007 во 09:18
Da, epten
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.