IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Постар/а или помлад/а партнер/ка ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Постар/а или помлад/а партнер/ка ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 24>
Автор
Порака
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 07:46
Godinite voopsto ne se vazni...vazna e zabavata
Iako iskreno receno pomladite povekje me privlekuvaat. Ima nesto vo nivnata "cednost" - vo smisol deluvaat deka ne se rasipani - ne zaradi izgledot tuku povekje zatoa sto, da receme nemale vreme koga da gi naucat site rasipani trikovi. No, kolku pati sum se iznenadil....pa i sum naucil nesto od niv he, he, he
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 08:57
So pomlad ne sum bila nikogas pa neznam kako bi izgledalo toa голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
emkas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 398
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emkas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 18:24
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

So pomlad ne sum bila nikogas pa neznam kako bi izgledalo toa голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
Probaj ke vidis, nema da se pokaes, se razbira ako si odgovarate dushevno голема%20насмевка
 
Bitno e pred se razbiranjeto, srodnosta na dushata i pocituvanjeto megu dvajcata partneri, a god se najmalku bitni...
Mojot partner e pomlad od mene i bas mi e ok, ma super mi e голема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 18:57
никогаш повеке со помал од мене....веке 2 пати се зезнав така...не иде бе....тоа е само за тие што знаат да искотистат и фрлат...среќа јас не сум за тоа...преферирам постари по можност не помалалку од 3 години.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 19:25
Jas imam prijatelka so decko 6 godini pomlad od nejze, i taa vika odlicno im bilo! Sega za sega veruvam....
 
sepak, jas ne...posle edna greska (do decko samo 1 godina pomlad) - NE, nikad vise....
 
iako ne velam, zavisi do karakter...jas preferiram postari od mene - toleriram do 5 godini задоволство
 
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 19:34
абе мила..ако јас пример имам 29 а тој е 26 или слично е друго. нормално тој веке треба да е созреан на тие години.
инаку јас знам таков брак 10 години разлика.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 19:46
zenstveni zeni sakaat postari parteri, a mazestveni zreli mazi sakaat pomladi zeni.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 19:48
Originally posted by sensei sensei напиша:

zenstveni zeni sakaat postari parteri, a mazestveni zreli mazi sakaat pomladi zeni.

е да си ми жив и здрав за ова. па оние машки кои сакаат постари тоа е само од бес според мене...нема што па ај со постари...да не речам...ај ке си прекутам..тотално неподржано  од мене особено ако само за секс се работи.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 19:52
daj postaro masko barem 2-3 godini, da ima pamet vo glva a ne nekoe nedozreano ucenice, so mu tecat ligi koga ke te vidi
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 19:54
Originally posted by IQ IQ напиша:

daj postaro masko barem 2-3 godini, da ima pamet vo glva a ne nekoe nedozreano ucenice, so mu tecat ligi koga ke te vidi

не%20вреден
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
devojka21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devojka21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 20:48

Spored mene toa voopsto ne e vazno

no.........vo granica od 10 godini ,pa ne e vazno koj epostar vazno e da ima ljubov razbiranje i pocituvanjeсреќа

Life is beautiful
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 20:53
e ako si 21 godina ke se fatis so nekoj sto e 16???
Кон врв
devojka21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devojka21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 21:11
Па зошто да не среќа
Life is beautiful
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 21:15
aaah da ne recam devojko ama to e kaznivo po zakon kako prvo a kako vtoro,aman na covekot uste vlakna ne mu niknale a ne pa nest drugo...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.