IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите заедно, сите за едно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите заедно, сите за едно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 343344345346347 716>
Автор
Порака
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:13
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

уффффффффф.......се плашам од вакви...превише мускулатура за мој вкус.....овој ако ми бапне една, ќе не можам да се свестам......голема%20насмевка



ne e toj tuka da te tepa, za drugo e. i Gabi mnogu ubavo gi vospituva, se znaat sto i kako
kazi i deka se od zemjite na EU...задоволство
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:14
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

ovaa torta koj ne ja dobi...izgleda i ne e bas vkusna koga nikoj ne ja dojadeголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
е така, ќе ми давате на мене тоа што останало...па не сум бе тете за така, нели држиме до себе....голема%20насмевка
taze e ma...samo drug jajcata gi mutel...a receptata e istaзадоволство
е да де...сеа ќе ме убедуваш...сакам јас и јајцата да си ги матам сама.....вака многу раце, не е тоа, тоа....задоволство
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:14
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

уффффффффф.......се плашам од вакви...превише мускулатура за мој вкус.....овој ако ми бапне една, ќе не можам да се свестам......голема%20насмевка



ne e toj tuka da te tepa, za drugo e. i Gabi mnogu ubavo gi vospituva, se znaat sto i kako
kazi i deka se od zemjite na EU...задоволство
 
 
ма само Западен Балкан признавам....задоволство
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:15



ovoj za TETE, za po Mavrovsko ezero, za letoska, da go pusta
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:15
aj sega ...imas nova pratka...ovoj so peglani jajca bilголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:15
Originally posted by moira moira напиша:




ovoj, Dylan, moze li???? ODGOVARA
 
ами ај може...мада е пресладуњав за мој вкус....намигнување
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:16
уствари како повеќе го глеждам се повеќе ми се допаѓа.....давај ваму...да не си останам без ништо...хаххахахахах
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:17
Moira..ovie "pilichi" nekako ne mi lezat...taman da se fatam za nesto..i op ko sin go gledamтагаimama problem ...daj nesto zrelijeзадоволство
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:17
pa kavi sakas , samo maani naogas, ic ne si kako tete, na podaren konj ne se gledaat
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:17
Кај е Палестинец вечерва????
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:18
Originally posted by moira moira напиша:

pa kavi sakas , samo maani naogas, ic ne si kako tete, na podaren konj ne se gledaat
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка..ne se gledat peglani jajcaнамигнување
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:19
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Кај е Палестинец вечерва????
posmatra i uzivaголема%20насмевка
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:19
Originally posted by moira moira напиша:

pa kavi sakas , samo maani naogas, ic ne si kako tete, na podaren konj ne se gledaat
ќути, не е за муабет, ногу сум манџика....санки ја кој знае која сум.....на мене тие што ми се допаѓаат, па јас нема да им се допаднам..и така у круг...тажна судбина...ехххтага
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 02:21
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Кај е Палестинец вечерва????
posmatra i uzivaголема%20насмевка
викаш???
бај д уеј, видов некња шо ми напишал.......ама не одговорив....барав Вујаклија, па дур да најдам зборовите шо значат, голема%20насмевка.....и си викам така ти е Лилијо7 коа се расправаш со луѓе кои се изнад твојто интелектуално ниво....голема%20насмевка
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 343344345346347 716>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.