IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Би го изневериле ли партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Би го изневериле ли партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 42>
Автор
Порака
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 15:06
NIKOGASSSSSSSSSSSSSSSS
AKO ME SAKA......POCITUVA.......MILUVA.......I AKO ON MENE ME GLEDA SO DVE OCI.........JAS NEGO SO 4 KE GO GLEDAM.........намигнувањетрепкањеголема%20насмевка
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 04:48
...never say never...only fools rush in...трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
macenceto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macenceto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 13:29
Originally posted by natalija natalija напиша:

Dali bi go izneverile partnerot ako vi se ukaze prilika?
 
 
Boze sachuvaj NIKOGAS I SO NIKOGO TOA E ZNAK DEKA NE SAKASH I ZA MENE NEMA OPRAVDUVANJE ZA TIE STVARI
 
 
p.s neznam dr so napishale no ova e moe gledanje na tvoeto prahanje
 
pozz do site


Изменето од macenceto - 15.Декември.2007 во 13:29
Кон врв
zlatko cernobil Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatko cernobil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 09:19
nikako

A.Z.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 15:51
ни да изневерам ни да ме изневерат... среќа
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 19:15
Ne bi izneverila tokmu zatoa sto go sakam, a stom go sakam nemam nikakva potreba i zelba da bidam so drug (duri mi e odbivno). Jas ne razbiram: ako ti treba da bides so drug/a zosto da ne se raskine vrskata i da se prodolzi ponatamu, toa e mnogu pocesno i pobezbolno.
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 18:53
Originally posted by bibce bibce напиша:

NIKOGASSSSSSSSSSSSSSSS







AKO ME SAKA......POCITUVA.......MILUVA.......I AKO ON MENE ME GLEDA SO DVE OCI.........JAS NEGO SO 4 KE GO GLEDAM.........намигнувањетрепкањеголема%20насмевка

Се сложувам со тебе
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 18:57
...ДАЛИ ВАЖЕН ЧИНОТ ИЛИ ЖЕЛБАТА...(НАМЕРАТА)????
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 21:32
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Originally posted by zagor zagor напиша:

...ДАЛИ ВАЖЕН ЧИНОТ ИЛИ ЖЕЛБАТА...(НАМЕРАТА)????
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 01:52
...ponekogash...kao zenite vikaat NE...mislat...DA...голема%20насмевкаплазењеголемо%20гушкање
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 01:59
Не. И мислам не.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 02:05
Originally posted by chuchuliga chuchuliga напиша:

Не. И мислам не.


...are you sure honey...трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 02:27
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by chuchuliga chuchuliga напиша:

Не. И мислам не.


...are you sure honey...трепкањетрепкањетрепкање
 
...a, ti sto bi napravil...bi ja izneveril...ili kako sto miluvas da kazes...never say never...only fools rush in...збунетост
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 02:41
Dolniot " Ja " ne misli ic
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.