IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс Зезање..се што не можат другите теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс Зезање..се што не можат другите теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 172173174175176 214>
Автор
Порака
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:28

Da imase ti pogolem plen nemase da bides sega tuka so mene neli?????намигнувањенамигнувањенамигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:30
ja sum lovec na eleni...koga imam na nisan elen sto ripa - skoka naokolu i drug sto mirno si pase...e toj vtoriot si go kinam, oti prviot mnogu metkoi ke mi potrosi i pak moze da mi kidne...
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:31
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Da imase ti pogolem plen nemase da bides sega tuka so mene neli?????намигнувањенамигнувањенамигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка



газење%20од%20смеење Kako znaese deka arogancija me paliзадоволство samo prodolzi dodeka jas ja polnam "puskata" смеење
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:32
Lele kakva inspiracija mi davas голема%20насмевка ...mislese na PISTOLOT neli????газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:37
Ne ne, puska i toa golemokalibarkaзадоволство газење%20од%20смеење A ti prestani da mi gledas vo puska i pocni da begas posto ne ti davam uste mnogu foraплазењеплазењеплазењебакнеж
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:37
I bidejki moderatorot ni ja zakluci temata "Trojka" a ne ti replicirav za Aritmetickata sredina - samo edno ke ti kazam jas sum po ARITMETICKA VELICINA голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:39
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Ne ne, puska i toa golemokalibarkaзадоволство газење%20од%20смеење A ti prestani da mi gledas vo puska i pocni da begas posto ne ti davam uste mnogu foraплазењеплазењеплазењебакнеж
 
Ova mu doagja kako ona starata "Znam te puko kad si pistolj bila" газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење..... jas ne planiram da begam a ni da se predadam, samo sto ti i vaka nemozes da me dofatis голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка.....Uste ne uspea da me ostavis bez tekst среќанамигнување


Изменето од Lady Blue - 10.Декември.2007 во 20:40
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:40
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

I bidejki moderatorot ni ja zakluci temata "Trojka" a ne ti replicirav za Aritmetickata sredina - samo edno ke ti kazam jas sum po ARITMETICKA VELICINA голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Sredinata e relativna rabota znaes e=mxc2 намигнување taka da moze i da ti izgleda na a.velicinaхипнотизиран смеење
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:41
Jas sum po REALNITE ne po RELATIVNITE.....raboti de.....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:42
Ufff...stvarno tezok plen si...ух...bas kako sto sakam jasзадоволство a ke se predades koga-togasне%20зборувам jas go imam celoto vreme na svetotсвиркање
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:45
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Ufff...stvarno tezok plen si...ух...bas kako sto sakam jasзадоволство a ke se predades koga-togasне%20зборувам jas go imam celoto vreme na svetotсвиркање
 
Da me cekas mene????црвенеење....... Toa mora da e Ljubov!!!љубов....
аплауз Konacno si prizna голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:47
Ma nareci go kako sakas MACOплазење samo da te fatam i ke ti kazam ubavo глупирање задоволство голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевканамигнување
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:49
Ma ne e problem da mi kazes....problem e da me fatis....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 20:51
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Ma ne e problem da mi kazes....problem e da me fatis....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


бла%20бла Naskoro Naskoro......трепкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 172173174175176 214>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.