IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Жените дефинитивно одат по парите!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Жените дефинитивно одат по парите!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 22>
Прашање: Дали е така
Одговор Гласови Статистика
56 [50,45%]
55 [49,55%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 01:14
ПОЧНУВАМ ДА СЕ НЕРВОЗИРАМ...ЕВЕ ЗОШТО!!!
  ДЕВОЈКАТА СИ ЗАВРШИ ФАКС...ПА СИ МАГИСТ....ПА СИ РАБОТЕШЕ...И НА КРАЈ ..ЗАВРШИ..ТАМУ ..КАЈ ТЕБЕ..ВО UK...ДЕМЕК, ЧУВА ДЕЦА...!..ДА СЕ РАЗБЕРЕМЕ..БЕШЕ ТИВКА,МИРНА,ПАМЕТНА..!!.ЛИЧНОСТ ЗА ПРИМЕР...!Е,СЕГА...ШТО ИЛИ КОЈ ЈА ОДВЕДЕ ТАМУ...И ЗОШТО...!!!???..ЈА ИЗЛАЖАЛ,(НЕ Е ДЕТЕ),ЈА ЗАВЕЛ(НЕ Е ГЛУПА),ЗА РАБОТА(ВЛОЖУВАШЕ ВО СЕБЕ),НЕМА РАБОТА(РАБОТЕШЕ)....НЕ МИ Е ЈАСНО...!!!НЕ ..НЕ Е ЗА ПАРИ..ЗА ****О ЗДРАВЈЕ Е..!!!.да не кажам па пак да брисете...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 01:16
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

голема%20насмевкаPa mesto da se prokupira i zamara so toa shto da obleche vecer i kaj da otide,ne e losho da se fati za nekoi popraktichni raboti,na primer uchenje,usovrshuvanje,ne mora da se fakulteti,neka nauchi neshto poveke.Neka pobara rabota,najlesno e da chovek krene raci i da reche nema ne biva. Najmnogu me nervira koga ke slushnam muabeti deka e tolku uzasna situacijata so pari shto devojkite mora da otidat da legnat so nekoj za da dobijat rabota ili za da gi pochasti nekoj.Pa tie takvite ke legnat i bez toa nekoj da im go ponudi. Ednostavno tie se takvi,a so toa samo poveke se degradiraat sebe si i site drugi devojki.


Poznavav devojki sto investiraa vo sebe t.e. zavrsija fakulteti...veke ne se devojki...seuste investiraat vo sebe...ama ne legnuvaat so nikogo...
 
Pa ovde moze problemot e do maziteзбунетост
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 01:18
Originally posted by zagor zagor напиша:

ПОЧНУВАМ ДА СЕ НЕРВОЗИРАМ...ЕВЕ ЗОШТО!!!
  ДЕВОЈКАТА СИ ЗАВРШИ ФАКС...ПА СИ МАГИСТ....ПА СИ РАБОТЕШЕ...И НА КРАЈ ..ЗАВРШИ..ТАМУ ..КАЈ ТЕБЕ..ВО UK...ДЕМЕК, ЧУВА ДЕЦА...!..ДА СЕ РАЗБЕРЕМЕ..БЕШЕ ТИВКА,МИРНА,ПАМЕТНА..!!.ЛИЧНОСТ ЗА ПРИМЕР...!Е,СЕГА...ШТО ИЛИ КОЈ ЈА ОДВЕДЕ ТАМУ...И ЗОШТО...!!!???..ЈА ИЗЛАЖАЛ,(НЕ Е ДЕТЕ),ЈА ЗАВЕЛ(НЕ Е ГЛУПА),ЗА РАБОТА(ВЛОЖУВАШЕ ВО СЕБЕ),НЕМА РАБОТА(РАБОТЕШЕ)....НЕ МИ Е ЈАСНО...!!!НЕ ..НЕ Е ЗА ПАРИ..ЗА ****О ЗДРАВЈЕ Е..!!!.да не кажам па пак да брисете...
 
 
Ne te razbiram bash sega.Ja mislam temata e deka zenite odat po mazi so pari. E sega ako taa cura misli deka ovde vo UK ke  moze poveke da uspee sama, toa e druga prikazna.A ako doshla ovde po nekoj ili da najde nekoj so pari toa e bash za devojkite od temata. Iskreno ne te razbrav ubavo
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 01:19
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

голема%20насмевкаPa mesto da se prokupira i zamara so toa shto da obleche vecer i kaj da otide,ne e losho da se fati za nekoi popraktichni raboti,na primer uchenje,usovrshuvanje,ne mora da se fakulteti,neka nauchi neshto poveke.Neka pobara rabota,najlesno e da chovek krene raci i da reche nema ne biva. Najmnogu me nervira koga ke slushnam muabeti deka e tolku uzasna situacijata so pari shto devojkite mora da otidat da legnat so nekoj za da dobijat rabota ili za da gi pochasti nekoj.Pa tie takvite ke legnat i bez toa nekoj da im go ponudi. Ednostavno tie se takvi,a so toa samo poveke se degradiraat sebe si i site drugi devojki.


Poznavav devojki sto investiraa vo sebe t.e. zavrsija fakulteti...veke ne se devojki...seuste investiraat vo sebe...ama ne legnuvaat so nikogo...
 
Pa ovde moze problemot e do maziteзбунетост



Da, do mazite sto samo gi videle na vesti
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 01:22
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

голема%20насмевкаPa mesto da se prokupira i zamara so toa shto da obleche vecer i kaj da otide,ne e losho da se fati za nekoi popraktichni raboti,na primer uchenje,usovrshuvanje,ne mora da se fakulteti,neka nauchi neshto poveke.Neka pobara rabota,najlesno e da chovek krene raci i da reche nema ne biva. Najmnogu me nervira koga ke slushnam muabeti deka e tolku uzasna situacijata so pari shto devojkite mora da otidat da legnat so nekoj za da dobijat rabota ili za da gi pochasti nekoj.Pa tie takvite ke legnat i bez toa nekoj da im go ponudi. Ednostavno tie se takvi,a so toa samo poveke se degradiraat sebe si i site drugi devojki.


Poznavav devojki sto investiraa vo sebe t.e. zavrsija fakulteti...veke ne se devojki...seuste investiraat vo sebe...ama ne legnuvaat so nikogo...
 
Pa ovde moze problemot e do maziteзбунетост



Da, do mazite sto samo gi videle na vesti
 
E pa sega jas ne rekov od doma da ne izleguvaat,ne chini da se odi od edna krajnost vo druga...mora da se najde balans
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 01:34
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

голема%20насмевкаPa mesto da se prokupira i zamara so toa shto da obleche vecer i kaj da otide,ne e losho da se fati za nekoi popraktichni raboti,na primer uchenje,usovrshuvanje,ne mora da se fakulteti,neka nauchi neshto poveke.Neka pobara rabota,najlesno e da chovek krene raci i da reche nema ne biva. Najmnogu me nervira koga ke slushnam muabeti deka e tolku uzasna situacijata so pari shto devojkite mora da otidat da legnat so nekoj za da dobijat rabota ili za da gi pochasti nekoj.Pa tie takvite ke legnat i bez toa nekoj da im go ponudi. Ednostavno tie se takvi,a so toa samo poveke se degradiraat sebe si i site drugi devojki.


Poznavav devojki sto investiraa vo sebe t.e. zavrsija fakulteti...veke ne se devojki...seuste investiraat vo sebe...ama ne legnuvaat so nikogo...
 
Pa ovde moze problemot e do maziteзбунетост



Da, do mazite sto samo gi videle na vesti
 
E pa sega jas ne rekov od doma da ne izleguvaat,ne chini da se odi od edna krajnost vo druga...mora da se najde balans


Balans megu amorfnata masa sto upravuva i organskata sto gi podrzuva
Кон врв
florensia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај florensia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 02:08
toa e tocno.  a znaete zasto?  zasto vie mazite taka si gi naucivte.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 02:15
Anima - zenata vo mazot
Animus - mazot vo zenata

vo pocetokot fetusot e hemafroditski
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 04:07

Жените дефинитивно одат по мажите, затоа што парите одат по мажите.

Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 16:22
Ja na temava ne znam sho da kaza!!!LOL
Gora sa mrdina..
Porano mislev deka e taka, sega nekako fermentiram,....dajboze ubo da ispadnit vinovo/.///LOL
Mada pojketo gospojci SE 5bucks sluts!!!
Ama mozda imat i ok...LOL ne znam stvarno...
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2007 во 09:31
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Жените дефинитивно одат по мажите, затоа што парите одат по мажите.

 
Нема везе.
 
Има и богати жени кои одат со мажи кои немаат ни сол во очите да си фрлат.
 
 
Veni Vidi Vici
Кон врв
golden Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај golden Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2007 во 11:52
nemora da znaci deka site zeni odat po parite ima mazi sto odat po zeni za pari
Кон врв
Diki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 183
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Diki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 05:13
devojkite najmnogu odat po parite? ama ne site, site ne se isti!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:21
pd zena nema nishto po licemerno,....se okolu pari se vrtat,...ama ,ne sakaat da priznaat,..
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,145 секунди.