IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ФОРУМСКА СВАДБА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФОРУМСКА СВАДБА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5051525354 441>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:13
  збунетост
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:13
се збуни кога спомнав дека и за мене проговори нешто...а и дека сум тропал глупости нели голема%20насмевка
троп троп...
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:13
lujge,mene mi e zal so mora da vi soopstam,vo sabota site termini vo crkvi joteli restorani vo skopje za vencavka se zafateni
ke mora da barame drug grad
Predlozi?


Изменето од kum - 31.Октомври.2007 во 22:14
JOIN THE FAMILY
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:14
 
lugje slushajte ovaa e mojta ven4anica a ne sum taa na slikata taka da koa kje se ven4am so ovaa ven4anica kje bidim so ne ja ukradov
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:14
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

  збунетост
lelel se zbuniтага
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:14
Originally posted by kum kum напиша:

lujge,mene mi e zal so mora da vi soopstam,vo sabota site termini vo crkvi joteli restorani vo skopje za vencavka se zafateni
ke mora da barame drug grad
Predlozi?
 
 
bitola
 
taman kaj mene
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:15
нина донт замарај веке и фрлај ориз 30 пати ти кажавме
...или урлај...голема%20насмевка


Изменето од Izzie - 31.Октомври.2007 во 22:15
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:15
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

нина донт замарај веке и фрлај ориз 30 пати ти кажавме
   nema bre oriz kazavvvvvvvvv pevajka kje bidim
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:16
Originally posted by kum kum напиша:

lujge,mene mi e zal so mora da vi soopstam,vo sabota site termini vo crkvi joteli restorani vo skopje za vencavka se zafateni
ke mora da barame drug grad
Predlozi?
 
 
Ohrid
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:16
Originally posted by nina1 nina1 напиша:

Originally posted by Izzie Izzie напиша:

нина донт замарај веке и фрлај ориз 30 пати ти кажавме
   nema bre oriz kazavvvvvvvvv pevajka kje bidim
 
nina ne planiram jas bez gosti svadba da pravam, ako pees ti site ke ispobegaat, taka da najubao da si frlas oriz (sonot na sekoe malo cupence ko tebe)
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:17
manastir sv.Bogorodica-Kicevo
Hotel krusino-Kicevo


JOIN THE FAMILY
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:18
Originally posted by kum kum напиша:

manastir sv.Bogorodica-Kicevo
Hotel krusino-Kicevo


 
mi tekna
 
NEREZI SK a posle toa ALEKSANDAR PALACE


Изменето од Agapi - 31.Октомври.2007 во 22:18
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:18
Originally posted by Agapi Agapi напиша:

Originally posted by nina1 nina1 напиша:

Originally posted by Izzie Izzie напиша:

нина донт замарај веке и фрлај ориз 30 пати ти кажавме
   nema bre oriz kazavvvvvvvvv pevajka kje bidim
 
nina ne planiram jas bez gosti svadba da pravam, ako pees ti site ke ispobegaat, taka da najubao da si frlas oriz (sonot na sekoe malo cupence ko tebe)
 
 
Ok togash oriz kje frlam no za nekoj mesec kje se ven4am e taka dogovoreno e samo za nekoj mesec kje se ven4am posho sramota site mazhi jas ne i zatoa ok???????///голема%20насмевкатрепкањетрепкањезбунетостголема%20насмевка
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:18

нина,мислам дека агапи убаво ти објасни такада престани и фрлај си ориз...ако нејкеш...НЕ ДОАЃАЈ...

ОК...средено е...нина фрла ориз...голема%20насмевка
јапииииииииииии


Изменето од Izzie - 31.Октомври.2007 во 22:19
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5051525354 441>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.