IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ФОРУМСКА СВАДБА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФОРУМСКА СВАДБА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2526272829 441>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:27
Kekekkekeekek nema svadba hhhahahahahhahahahhaha uf sve mi je isto dali kje si so blue ili ne
Кон врв
Zeska Domakinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeska Domakinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:31
ej abe sto stana od svadbata? me mrzese da gi procitam site 27 strani pa eve ke ve prasam- ja napraivte svadbata da cestitam ili ne? i ako ja praevte na koj da cestitam ja i poklon kupiv... a ako ne ste praele svadba uste- eve ja se nudam za nevesta....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкацрвенеење ama mladozenec?.....збунетост
bas me zanima so svadba ke bide toa....?
Sometimes is necessary to listen the silence... It may tell more...
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:32
Ne znam so so klje prai blue kaj kje bidit sve toa mi e premeshano
Кон врв
Zeska Domakinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeska Domakinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:37
oh, eve sega citav malku, abe tuka epten zabuna stanala... ah ... a da ne se mesam ja... oti dvajca se karajat tret koristit.... голема%20насмевка
ali ponudata uste vazit...голема%20насмевка
Sometimes is necessary to listen the silence... It may tell more...
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:38
eve i jas se javuvam za nevesta......bre, bre, bre, sto nevesti izlegoa sega.....kaj sto gi nemase pa sega naednas site sakaat големо%20гушкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:38
Pa jas i blue se ispotepavme za zbunet u temava dobro so ne e navistina
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:39
Originally posted by sara333 sara333 напиша:

eve i jas se javuvam za nevesta......bre, bre, bre, sto nevesti izlegoa sega.....kaj sto gi nemase pa sega naednas site sakaat големо%20гушкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
A koj muzhot ne ti bidit?
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:43
a, moze i jas da ne mu se pogodam......so praime togas?!?плазење
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:52
niso
Кон врв
Zeska Domakinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeska Domakinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 21:07
hehe
Sometimes is necessary to listen the silence... It may tell more...
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 21:08
Originally posted by Zeska Domakinka Zeska Domakinka напиша:

hehe
 
 
ama i ti si mi sumnjiva,nemoj taka da mi se smeskas pod mustak големо%20гушкањеголема%20насмевка
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 21:09
Sara333 i so kogo kje si se mazhela a?
Кон врв
Zeska Domakinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeska Domakinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 21:10
голема%20насмевкаголема%20насмевкаajde be eve ja ne biram mnogu mnogu- so dal Gospod toa... samo da me saka nemoj posle da me slusaat komsii kako se karame... od toa "sakn" sto bi rekle nekade po selava nasi mekdonski... hehhe ali ajde sega kazuvajte so ke prajme oti nemit vreme...трепкањеcekam da se prijavit nekoj za mladozenec... ajde be momci kaj ste ...tuuuuu
 ako nema koj togas pak... da raspisam konk*rs za mladozenecголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка pa tamu sigurno ke ima.... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sometimes is necessary to listen the silence... It may tell more...
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 21:12
Neam pojma koj so kogo kje se mazhit i zhenit
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2526272829 441>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.