IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Бисери на професорите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бисери на професорите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 16>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 00:07
Mnogu retko ima biseri od nastavnicite
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:50
Sto ostanalo vo sekavanje:
dragi kolegi,gledam gledam mnogu fraeri ovde,
ne samo megu vas studentive
tuku i megu nas PROFESORITE...
Кон врв
Zeska Domakinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeska Domakinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 22:05

(1)  SOUCENIK KASLA NA CAS...

PROFESOROT- AAA KASLAJ KASLAJ PA NE E VEKE LETO.. KOGA JADETE USTE SLADOLET TAKA VI E... AKO.... PA TOA E SLADOLED BE CISTA SINTETIKA...  USTE TOLKU KE SE RAZBOLIS...
 
(2) profesorkata raskazuva- ako covekot nastanal od majmun sekako vo proces na rabotenje, vie deca bas zaradi ne rabotenje ke se pretvorite vo majmuni...
 
(3) profesorkata mu veli na soucenik- ajde dojdi i stani da odgovaras...
 
(4) babmi zavrsila sredno uciliste vo budimpesta a posto ne znaele site profesori bas dobro srpski i cesto imalo biseri na casovite i eve eden sto mnogu se smeev na nego- Zvoni za kraj cas i site deca kako ludi stanuvaat trcaat za na odmor a profesorkata seuste so nedokazana misla i nervozno im rekla: - Da sta je, ja nisam jos ni svrsila, a vama se vec dize..... :D:D:D:D
 
(5) na test: edno prasanje glasi: koj bese pretsedatel na drzavata SHS? Marija odgovorila: Bil Clinton...
 
(6) profesorkata raskazuva lekcija i ne svesno raskazuvajki dava podetalno objasnuvanje so sto go dava sledniov primer: zamislete deka jas sum covek...
 
(7) cas po sociologija.. soucenicka: Brakot e zaednica na dva para......
 
 
Sometimes is necessary to listen the silence... It may tell more...
Кон врв
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 21:24
  „Абе деца кај ќе го барате, па во учебнико и во учебнико и ќе го најдите“
,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 22:10
Mojot profesor po... koga ke ne stanuva na tabla ni vika COMMON BABY

Изменето од topsexy - 20.Февруари.2008 во 22:08
Кон врв
Em4i Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Em4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 00:23
Profeskorka po geografija:Denes ke ucime za......i vie ke ucite od 26-ta do PORUCEK!!!
Inace profesorkava ne gi dokazuva zborovite ili kako da kazam....kazuva zbor pocnuvajki od srednata bukva od kade i izleze prekarot MEDEKA (velime deka= ..me deka)газење%20од%20смеење
 
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 22:19
Biseri od ucenicite:
 Jas utre nemozam da dojdam vo uciliste, umre baba mi lani sto umre (lani se razbole)
Profesor: O, aj bog da ja prosti uste ednas! Vie da ste zivi!
                                                  ----------
-Ucitelko, D... mi pokazuva sramotno so sredniot prst, eve vaka!
-Deca sme dogovorile  deka nema da pokazuvame, samo ke receme deka pokazuva sramotno ili ke mi sepnete sto rekol nekoj
-Sepnuva- Nastavnicke mi pokazuva so prstot  k..
                                  -----------
-Ucitelko, F.... me udri po sramotnoto!
-Ne sakav nastavnicke da go udram po j..., ama on se svrte na kaj mene koga zamavnav po nogata!
 
Кон врв
ELEKTRON Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ELEKTRON Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 19:08
Група наставници биле на обука по Информатика.На еден час обучувачот им рекол. А сега затворете ги прозорците(мислел на активната програма)А еден од наставниците станал да ги затвара прозорците на училницата. (ама тупав)

Изменето од ELEKTRON - 31.Јануари.2008 во 19:12
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 19:59
Biologija u osnovno ni vika: Abe deca sto stoite koga dzabe sedite,sea ke vi gi skoknam kecovite u dnevnik..abe nie patos..use go pamtam
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 21:14
profesorkata po fizika : sakase da kaze dali zivees vo stan ili vo kuka
pa mi vika: TI DOMA IMAS STAN ILI KUKJA???голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
speed
Кон врв
UnforgiveN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај UnforgiveN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 00:03
Географија во осмо место Nerherland ја викаше недерлендија...
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 01:13
-Професорке,има мртов гулаб на прозор.

-Остај го ке летне...
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 01:28
Бисер од ученик
 
Прашање: Татко ти, мајка ти, сестра ти и ти сте?
 
Одговор: Месна Заедница
 
Повторно истиот ученик
 
Прашање: Што е германизација?
 
Одговор: Камион полн со Германци.
 
 
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 14:47
на час по физика,... децата пуштаат звук од мобилни,... како авион што паѓа,.... професорката гледа низ прозор и вика,... ај Бог нека ги прости,... добри луѓе беа...........

............  газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.