IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте патувале во некој град во Мк?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте патувале во некој град во Мк?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали сте патувале во некој град во Мк?
    Испратена: 10.Октомври.2007 во 22:45
Da jas sum patuvala vo Ohrid, Struga, Krusevo, Dojran, Veles i Stobi(kaj veles) 

Изменето од NiNa1 - 30.Јуни.2009 во 22:07
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2007 во 02:31
jas imam bideno 2 pati vo bitola a ednas za malku do skopje kje pojdevнамигнувањеголема%20насмевка
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
miha Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Октомври.2007
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miha Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 23:36
ja imam pominato cela makedonija ! ! !
            
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 19:34
Ne postoi mesto, a ne grad kade ne sum bil i koe dosta dobro ne go poznavam. Vistina sluzbata toa mi go nalagase. No morama da priznaam deka planinskite predeli mi bea i seushte mi se naj interesni. Nezavisno shto sum vo shestata decenija.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 20:40
eve se spremam da trgnam
always look on the bright side of the life!
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 11:55
Da, eden kup mesta imam poseteno...najubavo mi e vo Lazaropole, pa Ohrid, pa Bitola, pa Gevgelija...
sto bi rekle RHCP-"Life is beautiful around the world" намигнувањеголема%20насмевка
kuliraj
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 21:52
e taman rabota...
dva saati patuvanje i gotovo...kraj...
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 13:04
Skoro sekade sum bila vo pusteliive nasi.......
Кон врв
Diki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 183
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Diki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 23:10
da , vo sveti nikole koj go narekuvat -Mali Pariz- stip sk struga, oh  bitola, i soa ja znam kade uste.среќа
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 16:03
Пола од нашата татковина имам видено. Сакам и другата половина, ама ќе видиме следното лето... Или ќе се иде за Србија на Ексит и Ада Циганлија или низ Македонија, со предимство на краевите што уште ги немам видено.
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
zumbulka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zumbulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2007 во 08:07
jas sakam da odam vo Istocna Makedonija, nekako ne me naveal patot nataka...AMa Zapadna Makedonija so planinite e nesto neverojatno....jas ne sakam da odam vo gradovi, site se isti...ama za planini i ezera i priroda....dusa davam
Кон врв
inessX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inessX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 11:39
Vo poveketo sum bila,
mnogu mi se svidja Galicnik i Lazaropole

Изменето од inessX - 09.Декември.2007 во 11:40
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 10:03
Се согласувам дека не се глупости. Имаме деца од Источна Македонија кои кога ќе влезат во Прилеп мислат дека во Битола, а од Западна за Радовиш мислат дека е Берово. Жално е, а не гупаво.
Кон врв
bibka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 15:38
Ја имам прошетано речиси цела Македонија.Сега да не ги набројувам градовите во кој сум била,ке ги набројам оние во кои не сум била,а тоа се само:Струмица,Штип,Пробиштип и Свети Николе.
Ах,да и во Виница не сум била!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.