IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Неверство
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Неверство

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Прашање: sto mislite za neverstvoto
Одговор Гласови Статистика
2 [10,53%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
1 [5,26%]
1 [5,26%]
0 [0,00%]
1 [5,26%]
14 [73,68%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 19:54
Originally posted by hektor hektor напиша:

prilepskata ide vaka : toj so nema svalerka , ke mu se ebi zenata голема%20насмевкаголема%20насмевка
 
ne e vistina vo ovaa vasa prilepska izreka
ljubovta e nesto sveto i treba da se cuva kako cvet za da ne ovene
 a za tie stio izneveruvaat  tie  imaat  kompleks  na  nedovolna ljubov,vnimanie sex i t.n da ne nabrojuvam.
a toj kompleks ne se leci za zal i od takvite ne formulirani licnosti bez cvrst karakter sto podaleku zatoa sto ako padnete vo race na takov/takva licnost samo ke bidete povredeni i unisteni so mislata deka Vie nesto i negde ste zgresile???????????????????сршено%20срце
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2007 во 12:36
vcera se opiv denski vo bitola na koktel , zabrav edna koleska od tamu se vrativ prilep , ja izneveriv devojkata so nea ,  i se skarav na devojkata , ne mi e ubavo , prodolziv da pijam vo kafana, sinoka imase i devojki na masata koga sednav dve od niv mi bea usemeni od porano ,si rekov kaj sednav kaj si ebav majkata , na ednata i se svigav , drugata krvno me mrazese  i rekov na ednata da me prefrli doma koga zavrsi vecerta, i i rekov aj kaj mene na pijacka doma da odime , si rekov , zasto be i rece debilu glup p**ka ti mater , sreka so ne prifati , ufffff- si rekov- fala bogu , prvo sakav  da ja e*am , no koga stasavme kaj mene pred kuka mi se odmiluvase se poveeke i poveke povrakase , mislam od nea , ne od alkoholot . Krivo mi e za devojceto sto me saka , sto napraviv taka сршено%20срце
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2007 во 13:32

neverstvo nikakoлутина loso mnogu losssssssoooo

... only God can judge me ....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2007 во 22:50
Originally posted by DARKDOG DARKDOG напиша:

mislam deka prava ljubov na svetot nema
bajkite vo filmovite samo ne lazat i ni gi punat mozocite сршено%20срце
сршено%20срцесршено%20срце
 
Odamna veke nauceno, retko koj moze da go prifati ova kako vistina zatoa sto vistinata boli.
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2007 во 22:54
loso,loso,loso,mnogu,mnogu loso!!!!!!!!!!!!
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 08:31
jas mislam deka poveke holivudskata industrija ne treba da pravi romanticni komedii i filmovi , da ne ne lazi za nesto sto ne postoi
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
ANGEL63 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANGEL63 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 11:08
NEVERSTVOTO E NA SEKOJ CEKOR I VO RAZNI OBLICI, FORMI I SODRZINI. DA NE SE ZALAZUVAME DEKA SITE NE IZNEVERUVAME ILI NE NE IZNEVERUVAAT,VO NAJGOLEM PROCENT GO IMA TOA.
TOA E CENATA NA DENESNICAVA, UMREA TIE VREMINJA NA SLEPA VERNOST, BEZ RAZLIKA NA MAZI I ZENI.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 13:34
HEKTORE PA TI NA SEKOJ CEKOR IZNEVERUVAS A
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 13:35
NEVERSTVOTO POSTOELO I KE POSTOI I ZASTO LAZETE TUKA NO ZAVISI OD KAKVI PRICINI E PROIZVOD
Кон врв
karamandi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1496
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај karamandi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 16:07
no coment
Кон врв
anelija l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 609
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anelija l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 17:37
da se zaprasame zs,e toa taka i od sto e??????????
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 17:49
Neverstvo!!!! Ne znam mamo da kazam ako sakas nekoja i da si vo brak ili vrska toa e neverstvo????
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 23:17
IGI
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 20:01
Zarem nekoj/a ti lezi na srce..... i bidna sto bidna toa e neverstvo???
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,180 секунди.