IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како раскинувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како раскинувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 15>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 10:03
adios,...baby!голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mirkec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mirkec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 17:02

Koga sakam da raskinam so nekoja devojka, obicno ja doveduvam vrskata vo takva faza za da moze taa mene da mi raskine. Za da ne se oseka iskoristena. Mozda e toa greska - ne znam.

Кон врв
MAKELE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MAKELE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 10:10
Sekoja ti Cest!!!!!!!!Bravo
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 10:17
Раскинување: брзо и кратко!
Veni Vidi Vici
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 12:26
Razgovaras za pricinite sto dovele do toa i ako ima sluh partnerot si podavas raka i zaminuvas po svojot pat. Najdobro scenario e toa.. ama sega kolku e vozmozno sekogas e prasanje.
Кон врв
brigitte Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brigitte Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2007 во 13:11
ke bidam iskrena i ke mu kazam deka ne mi odgovara poveke vrskata so negoi deka ne sum srekna ke mu posakam sreka vo zivotot i ke si odam.
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2007 во 14:08
Ја викам кај мене во соба, ја оставам вратата отворена, 1 минута муабет во стилот на Donald Trump, и потоа и викам да ја затвори вратата... од другата страна кул
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2007 во 14:33
raskinuvam kako sto zasluzila. nekogas nezno, nekogas grubo.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2007 во 17:07
Kazem gotovo i gotovo je.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 13:03
....КОЈ ЈАС?..СО ЕДЕН УДАР...И ...ГОТОВО!!!НЕМА МРДАЊЕ!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 13:39
Poprek pogled - raskin - automatik - tomos ?
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 13:36
Kasno e za se sto ne si kazal
Ne mi e zal za tebe
No tazna sum za vremeto sto go izgubiv
Zosto ja nauciv vistinata.
Tvoeto srce e kade jas ne sakam da bidam
Znaev ke dojde den koga ke te napustam
Izmorena sum i maka mi e
Otsekogas bilo taka.

Tvojata ljubov ne e fer
Zivees vo svet vo koj ne slusas i ne ti e gajle
Zatoa lebdam vo vozduh..

Anastacia "Sick and tired" голема%20насмевка



Кон врв
kupusenko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kupusenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 16:24
strasno e koga ce dojde toj moment,na kraj ii ne raskinuvam ja naveduvam da mi raskine... so glupavi postapki sakam da ja uveram deka ne sum jas toj,retko ama se slucuvada ispadne kontraproduktivno"
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 16:40
Toa ne e raskinuvanje, tuku ona sto trebalo da bide uste na pocetokot...da znaev, ne bi im se ni priblizil...ke zastedev vreme, nemase da moram da gi sozaluvam zosto prodolzuvanje na vrska sto ne ja biva e kako da se obiduvas...ova me potsetuva na edna koza koga bev mal, ti ja teras desno ona odi levo i obratno...koga ja zaklaa edniot del od mozokot i bese isusen i potoa sakas da te razbere...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.