IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Танушевци вчера и денес?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Танушевци вчера и денес?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
Автор
Порака
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 12:49
Originally posted by dsds dsds напиша:

лутинаПак ли Танушевци, обратете се кај Снежана Лупевска таа веројатно и денес ги има сите информации, немој само пак да има недолжни жртви, луѓето воопшто не се криви тие што ги матат работите нека и ги решат.




Да, ама тие кои ги матат работите не ги матат за да ги избистрат, него за да имаат подобар улов.
-Значи: самите ние треба да трчаме по нив за да ги спречиме. Оти сега на дебело се пука и во Престолнината.
,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:23
Originally posted by VIZANTEL VIZANTEL напиша:



Да, ама тие кои ги матат работите не ги матат за да ги избистрат, него за да имаат подобар улов.
-Значи: самите ние треба да трчаме по нив за да ги спречиме. Оти сега на дебело се пука и во Престолнината.
 
Па тоа си се адети за на свадба бе..што те чуди толку ..ногу свадби..истотолку пукотници..
Проблем само е дасе расчисти ...кој и зошто ги доведе овие „свадбари„ во вакви средини како Скопје ..наместо да си останат тамо каде и досега што си живееле..во племенски заедници-чопори..
голема%20насмевка
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:27
E kaj se puka, toa se ognometi
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:28
Ne be Novace, naprednaa, ognometi se toa
Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:28
збунетостДали објективно си се запрашал кој ги “доведе“ свадбарите!среќа
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:29
Ajde ti bidi objektiven, pa kazi ni
Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:33
Originally posted by moira moira напиша:

Ajde ti bidi objektiven, pa kazi ni
 збунетостТи кажав! да се повторно преиспитаме!?среќа
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:37
Originally posted by dsds dsds напиша:

збунетостДали објективно си се запрашал кој ги “доведе“ свадбарите!среќа
 
Ако мене ме прашуваш...одговорот е:
ЈА НИШТА НЕ ЗНАМ..ЈА САМ из ФЕРИЗАЈ...бееее...
 
голема%20насмевка
 
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:51
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:53
Originally posted by moira moira напиша:

 
намигнувањеголема%20насмевка
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:54

збунетостШто има врска феризај, што ја тоа тангира Македонија, ако ние самите не сакаме да си ја комплицираме работата?збунетост

Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:57
Originally posted by dsds dsds напиша:

збунетостШто има врска феризај, што ја тоа тангира Македонија, ако ние самите не сакаме да си ја комплицираме работата?збунетост

 
Читај ја целата реченица..а не и пооделни зборови..па се ќе ти биде ЈАСНО...ко бел ден..нели
пс
Ако е  толку нејасно ..да побрам слободни денови од работа...за да појаснам појќе ?
голема%20насмевка
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 14:30
Originally posted by novace novace напиша:

Originally posted by dsds dsds напиша:

збунетостШто има врска феризај, што ја тоа тангира Македонија, ако ние самите не сакаме да си ја комплицираме работата?збунетост

 
Читај ја целата реченица..а не и пооделни зборови..па се ќе ти биде ЈАСНО...ко бел ден..нели
пс
Ако е  толку нејасно ..да побрам слободни денови од работа...за да појаснам појќе ?
голема%20насмевка
 
Работата е јасна,  но се прашувам до кога, ние македонците, ќе паѓаме на игрите на америте, метата е многу голема!!?
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 14:37
E pa vidi sega.....
Nema tuka poveke igra na ameri, sami ja igrame igrata, ama publikata ne cini.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.