IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Жените дефинитивно одат по парите!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Жените дефинитивно одат по парите!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 22>
Прашање: Дали е така
Одговор Гласови Статистика
56 [50,45%]
55 [49,55%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
ТатаБрада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ТатаБрада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 14:02
Originally posted by macas macas напиша:

a be TataBrada mislis deka ima samo bogati mazi i po niv odat siromasni zeni?
se lazis prijatele
postojat i bogati devojki na koi sto ne mu e dojdeno do sugavite pari od mazot
mazite se tie sto koga ke vidat sredena devojka im se diga i trcaat so ispruzen jazik nadvor
a deka grdite zeni nemozat da fatat bogati dckovci neznaeme
 zatoa se tuka takvi kako tebe zlatni rezervi
ne site bogati se ubavi
lepotani na majka
pozdrav
 
Мори мацо мори лептир машно....
Ко бев мал мислев дека парите се се...
сега од ко подпораснав го знам то!!!!голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
И џабе ко тебе типки ми прает вакви муабети... ве знам сите добро... не мојте да ме смените... ни разубедите...
Кон врв
macas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 730
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 14:06
ne ni probuvam da te raubedam ili da te smenam
umot si e tvoj i misli si so sakas
ti si go kazuvas tvoeto mislenje ,a jas moeto
mejgu drugoto nema potreba za navredi
a ako treba taka da se izrazuvame i preku navredi da se izjasnuvame forumov bi go napravile selsko stopanstvo
zatoa te molam vodi malku kontrola kako se izrazuvas
zivej denes zosto vcera nema da se vrati,a utre moze i da ne dojdi
Кон врв
ТатаБрада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ТатаБрада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 14:10
АААууууу ваше превосходство... не знаев дека до толку ке ти сронат бисерите ... извините узјебала вам се шминка...
А ако со постот сакаше да кажиш дека си богата--- ја то не јебем...
Јас секој динар сум го напрајл сам и горд сум на тоа и алергичен на гууфиес и голд дигерс...!!!
Кон врв
macas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 730
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 14:21
moj problem dali sum bogata ili ne
pak ke ti kazav forumov sluzi da zabava a ne za breckanje
 forumov  ne e za dokazuvanje koj kolku ima i dali ima voopsto


zivej denes zosto vcera nema da se vrati,a utre moze i da ne dojdi
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 18:18
Aj be zenski ! Kazite nesco !
Кон врв
pwincess_bt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pwincess_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:03
Ne e tocno. Deneska zenskite poveke odat po "lepotanite".Niedna zenska ne gleda kolku e bogat ili od koja familija idi.Site se lazat po liceto i teloto a ponekogas i po poloviot organ :D
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:15
Nie ubavite go neame istiot zaklucok
Кон врв
TENIJA-MX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TENIJA-MX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 18:34
Да.
ARE U FEEL LUCKY PUNK ?!!
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 18:40
da se razbereme........oni ne se po parite !!! ama sakaat da imaat mnogu ubav..t.e raskosen zivot голема%20насмевка
Кон врв
zmejko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zmejko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 19:35
ne mi e bitno dali zenite odat po parite. BITNO MI E DA SI POMINUVAM UBAVO SO NIV
OK, let's START NOW
Кон врв
sweet angel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet angel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 22:44
sponzorush*te odat po kreteni so pari , so nepismenjaci,so shutraci a opravdano e ako se golemi ljubovnici i ednite idrugiteизненадување 
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 23:11
Site se rasipani samo taa sto e so mene ne e, postena e
Кон врв
BIBE_ Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBE_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 10:54
Da tocno e toa deka nekoi odat po parite.Jas ne posto za toa imam drugo svakanje deckoto moj ako e bogat ima pari kola i za mene kakva uloga igra da ne mi dava pari ili sl.ili pa jas za maz ke go zemam pa ke imam pari,toj za nego si e bogat ne za mene,i jas ne sum dojdena do edno sokce toj so ke me casti od 70 denari.DA sakam da e ubav zgoden da imam pamet intelegenten.....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 20:05
Znaci zenite se materijalistki, samo nekat da im vikaat deka se materijalistki
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.