IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Љубов или пријателство-дилема?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубов или пријателство-дилема?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
Автор
Порака
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 02:52
MOzes da otvoris tema za mene pa postavuvaj tamu prasanja ... inace ne gi vrtam niti sum gi vrtel niti se praam mangup niti ima sto da ti dokazuvam tebe na taa tema ... daklem da se vratime na tebe i tvojot psiholoski problem
 
 
zasto da mu dades i zasto da ne mu dades ?
 
 
www.hjspain.com
Кон врв
nate_srb@ Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Јули.2007
Локација: Yugoslavia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate_srb@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 02:57

 ne znam zosto se lutis jas ne mislev nisto loso so toa sto go napisav.

 
Mojot "psiholoski problem" e vo faza na resavanje.
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 02:59
pa jas ne se ljutam ...zasto bi se lojutel nie psihoanaliticarite forumski sme operisani od lutenje
 
resi go bolje za site nas veruj mi
www.hjspain.com
Кон врв
nate_srb@ Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Јули.2007
Локација: Yugoslavia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate_srb@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 03:04
izvini ne znaev deka tolku mnogu ve okupira mojot problem.
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 03:06
iskreno da ti kazam samo radi tvojot prblem i doagam na forumot u zadnje vreme ... nesonica me faka dodeka ne se reshi ne ke sum miren ... daj bidi humana reshi go veke
www.hjspain.com
Кон врв
nate_srb@ Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Јули.2007
Локација: Yugoslavia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate_srb@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 03:14
nemoj te molam ako do tolku si se opsednal onaka kako sto kazuvas "nesonica te faka"za mirno da spies smetaj deka problemot e veke resen.
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 03:15
HAH RECE BAH
 
leka noc
www.hjspain.com
Кон врв
nate_srb@ Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Јули.2007
Локација: Yugoslavia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate_srb@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 03:17
Dobro sonce i ne se misli.
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 03:19
Ja nikad ne se mislam ...te mislev ajde idam sega pozdrav
 
i te molam drug pat ostani na temata ke te karaat moderatorite
 
jebes mu mater ako mala zna sta je ironija
 
cao ve sakam site - toshe
 
 
www.hjspain.com
Кон врв
nate_srb@ Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Јули.2007
Локација: Yugoslavia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate_srb@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 03:25

pozdrav

Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2007 во 10:52
ако сум долго време пријателка/другарка со некого, нема големи шанси дека ке завршиме како дечко и девојка
со тие што ми се допаднале ВЕДНАШ не сум развивала некое ептен блиско пријателство туку секогаш било некако на дистанца, за во случај ако биде НЕШТОLOL, да не ми биде или да не му биде непријатно...
Кон врв
superbaby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superbaby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 01:07
pa zavisi... pomegu masko i zensko tesko da ima golemo prijatelstvo zatoa so sekak edniot ke popusti i vo drugiot ke gleda neso poveke od dobar prijatel a pomegu maski ili pomegu zenski se razbira deka moze da postoi mnogu golemo prijatelstvo
Кон врв
Горе_Лево Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 331
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Горе_Лево Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 11:12
Пријателствата често можат да преминат во врски...обратно е многу тешко, скоро неизводливо.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2009 во 15:01

Нема дилема.Лjyбов на прво место.Се останато е компромис од двете страни.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.