IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Помош !! Софтверски Проблеми!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош !! Софтверски Проблеми!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4849505152 55>
Автор
Порака Обратен редослед
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
seet Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2007 во 14:56
izgleda nema spas  Sleepy
 
fvd
Кон врв
seet Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2007 во 12:34
imam antivirusna programa  NOD32 i kooga go uklucuvam kompjuterot odma se pojavuva nod32 i pisuva deka odmah treba da se iscistat virusite.
 
a neznam kako ??????????????????????????????????
 
pomos, ako nekoj znae neka napise.
fvd
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2007 во 00:50
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Denes probav da si otvoram nova adresa na freemail.com.mk  i eve sto mi izleze ConfusedConfusedConfusedConfused

Only users from Macedonian Internet Providers can signup to FREEMAIL






Neka ti otvori nekoj od MK i vo koj imas doverba, pa posle smeni si go passwordot.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2007 во 00:40
јас мислам дека е до ип адресата, и само мкд адресите имаат можност да се регистрираат таму
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2007 во 15:25
e pa treba da si na nekoj makedonski provajder za da se registriras .
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2007 во 12:02
Denes probav da si otvoram nova adresa na freemail.com.mk  i eve sto mi izleze ConfusedConfusedConfusedConfused

Only users from Macedonian Internet Providers can signup to FREEMAIL




Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 12:08
fala mona za pomosta...ama za golema srekja vcera sedev do 5 saat i si go vrativ msn accountotClapClapClapClapBig%20smile
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 22:14
If you suspect that someone has hacked into your account, then you need to reset your password and your secret question, and also report this as abuse follow the links at: http://memberservices.passport.net">http://memberservices.passport.net to do this..
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 22:12
If somebody has stolen or "hacked" your account and changed all the login details, you will need to get in touch with a support team to get it back.

Getting your account back on MSN

Have you tried to reset your Password?

       Show me the three different ways to reset my Password

 

If all access details have been changed with your password:

       Go to the Passport member centre

 

       Answer ALL the profile questions

       In the Error Message box Type ACCOUNT STOLEN

       In the Additional Comments box tell them:
The time you last signed in successfully
A list of ALL your previous passwords

It is not possible to have your password reset if you supply incorrect information. The Passport team will take any attempt to steal passwords by this route very seriously.

 

Hopefully this will help you get your account back...



p.s.МАСТЕР ме мрзаше да ти преведам брат, ама еве прочитај и види дали ке се снајдеш


Поздрав Wink

Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 21:38
ima li nekoj sto znae da probiva pasvordi na msn?mene pred malce mi go haknaa i sea ne mozam da vlezam u negoAngryako ima nekoj so znae...go molam da mi pomogne...
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
чаир Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 950
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај чаир Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2007 во 13:27
Originally posted by MisIcA, MisIcA, напиша:

eve ti link od programot Anonymous Surfing 3.3 SIMNI GO!  Koristam Vista , taka da ne mozam da go proveram programot dali bese krakuvan, no mislam deka e OK.probaj!




фала

Нова заповед ви давам да се љубите еден со друг како што Јас ве возљубив така и вие да се љубите еден со друг.По тоа ке ве познаат сите дека сте мои ученици, ако имате љубов меѓу себе (Јов. 13-34,35)
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2007 во 10:41

eve ti link od programot Anonymous Surfing 3.3 SIMNI GO!  Koristam Vista , taka da ne mozam da go proveram programot dali bese krakuvan, no mislam deka e OK.probaj!

атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
чаир Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 950
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај чаир Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2007 во 23:27
Originally posted by MisIcA, MisIcA, напиша:

Za koj program ti treba krak?pisi

Anonymous Surfing
Нова заповед ви давам да се љубите еден со друг како што Јас ве возљубив така и вие да се љубите еден со друг.По тоа ке ве познаат сите дека сте мои ученици, ако имате љубов меѓу себе (Јов. 13-34,35)
Кон врв
Ateist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ateist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 11:04
си симнав winrar архиви, кои се со повеке делови (part1, part2.....) но имаат password. Го знам и пасвордот, но не можам да ги ра распакувам, бидејки кога ќе дојде до вториот фајл, не ја бара повторно шифрата и не продолжува понатаму. Дали некој може да ми помогне како да ги распакувам или пак да ја симнам шифрата(password) од фајловите.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4849505152 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.