IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Невиност до брак
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Невиност до брак

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 19>
Автор
Порака
bros Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 411
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 00:24
znaci oni imat karakter .............
 a nie ne...........
aj begam od ovaa tema..ne mi ujdisuvaConfused
P.S.I AM HERE
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 00:51
Originally posted by bros bros напиша:

aj begam od ovaa tema..ne mi ujdisuvaConfused

i mene mi e nekako taka..pozdravAngryAngryAngry
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:02
Денеска  невина можеш да најдеш само по некоја Петооделенка и тоа ако татко и ја запишал покасно на школо.
Кон врв
devojka21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devojka21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:27
Smileod kade si tolku sigurenSmile
Life is beautiful
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:30
Originally posted by devojka21 devojka21 напиша:

Smileod kade si tolku sigurenSmile
 
Од проверен научен метод-Кафански Муабети.
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:33
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Денеска  невина можеш да најдеш само по некоја Петооделенка и тоа ако татко и ја запишал покасно на школо.


ne se soglasuvam drugarkite mi imaat 27 i 29 i ako ima nekoj da gi skine neka se javi ClapClapClap ke go pozdravamBig%20smileBig%20smile
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:40
Originally posted by PAVLIN PAVLIN напиша:

Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Денеска  невина можеш да најдеш само по некоја Петооделенка и тоа ако татко и ја запишал покасно на школо.


ne se soglasuvam drugarkite mi imaat 27 i 29 i ako ima nekoj da gi skine neka se javi ClapClapClap ke go pozdravamBig%20smileBig%20smile
 
Можни одговори:
 
1. Тие две се во групата на само по некоја Петооделенка
 
2. Другарките твои може се скинати, ама не ти кажуваат оти  
    молчењето е злато
 
3. Другарките твои се машки
 
Конечниот одговор го оставам на тебе. 
Кон врв
devojka21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devojka21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:48
 
Од проверен научен метод-Кафански Муабети.
[/QUOTE]
 
но изгледа не си муабетел баш со секаков тип на луѓе и возрастиSmile


Изменето од devojka21 - 03.Јули.2007 во 01:49
Life is beautiful
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:55
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

 
3. Другарките твои се машки
 
Конечниот одговор го оставам на тебе. 

zasto misli deka se maski i zasto bi te lazel koga za toa otvotreno zboruvame ( aj be nekoj junak - dobro izgledaat ) a imam i edno masko nevino
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:57
Originally posted by PAVLIN PAVLIN напиша:

Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

 
3. Другарките твои се машки
 
Конечниот одговор го оставам на тебе. 

zasto misli deka se maski i zasto bi te lazel koga za toa otvotreno zboruvame ( aj be nekoj junak - dobro izgledaat ) a imam i edno masko nevino
 
Тоа машко чувај си го за тебе.
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 02:04
hahaha ok
Кон врв
Ангелче Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ангелче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 09:56

и јас имам неколку другарки кои имаат од 19-22 години и уште се невини, а имам една (значи женско е, не е 5то одделенка, згодна е) има 24 години и уште се чува Wink

1 2 3
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 10:31
Originally posted by cecka cecka напиша:

Boze gospode.... za mene e bitno dali si covek ili ne...a ne dali si socuval nevinost.., pa posle neka mu ja zdere dusata....
Jas licno...ke se zamislam sin mi da donese nevina snaa...znaci ....za nikogo ne bila pozelna....


Samo orospiite i metropederite ja pravat skandalozna pomislata nekoja devojka da se vozdrzuva i da odbiva mnogu priliki za sex. Seto toa od egoisticni i suetni pobudi.


Изменето од sensei - 03.Јули.2007 во 11:05
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
trucker21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1609
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trucker21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 11:02
vrati ja brojkata !!!....21...LOLLOLLOL
 
sto ke vi se gluposti od tipot nevinost?.....LOLLOL
 
naravucenie:......celibatot e zabraneta rabota.....LOLLOLLOL
sex, trucks & drinks!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.