IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Гради или задник?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Гради или задник?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3233343536 57>
Автор
Порака
MaVnaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 165
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaVnaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2007 во 08:04
Originally posted by maja maja напиша:



Девојки вие што мислите, што повеќе ги пали момците, добро цврсто газе или добри гради ?
niv se gi pali samo da mavnat nesto.mene me pali masko gaze obozuvam koga e kacen nad mene da go stisnam za zadnjakot,dodeka so 'prednjakok' me raboti.
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2007 во 17:39
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2007 во 17:47
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
that's me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2006
Локација: Burundi
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај that's me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2007 во 20:04
k'kvi gradi
k'kov g'z
ne moze tova 
edno bez drugo
tova ti e kako, sladuledot da go lizesh ut r'kataLOL
Пази,памтам к'ту слон.
Кон врв
butterfly13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterfly13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2007 во 21:30
Ili gaze da stisnam  ili ciculence za da cicnam seedno, samo neka e belo.
Кон врв
butterfly13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterfly13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2007 во 21:31
Originally posted by MaVnaTa MaVnaTa напиша:

Originally posted by maja maja напиша:



Девојки вие што мислите, што повеќе ги пали момците, добро цврсто газе или добри гради ?
niv se gi pali samo da mavnat nesto.mene me pali masko gaze obozuvam koga e kacen nad mene da go stisnam za zadnjakot,dodeka so 'prednjakok' me raboti.
 
Mi se dopagja iskrenosta na gospogja Mavnata i mnogu me pali bidejki e vo pravo.Kolku sto poveke stiska tolku poveke prednikot raboti.
Кон врв
ZakHay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZakHay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 13:15
Ej da za toa ste u pravo be i dvete!
ali zavisi i od toa kolku go stiskas za ZAdnjaKOT  zamislite ako pocne da se naprega i da svrsi mnogu brzo ondak ne e bas ok neli?Ama i zavisi od Tipot!Clap
Кон врв
esperans@ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај esperans@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 17:34
I ja sakam koga partnerot ima dobar gz da go stegnam da mu go izgmecam.. a ne cel zivot samo mojot gz da go macat Wink
I'm bossy...
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 19:10
Dali mazite se palat koga im go stiskas zadnikot???
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
ZakHay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZakHay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 01:24
Ja se palam ama ne ako ide podlaboko vo onoj del za otpadoci!Samo nezni krugovi i dvizenja!i malu stiskanje!
Кон врв
Mizantrop Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mizantrop Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 02:25
[QUOTE=Goddes of Chaos]Dali mazite se palat koga im go stiskas zadnikot???[/QUOTE
Ako se pederi, da
Кон врв
esperans@ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај esperans@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 17:02
Nema vrska toa ako se pederi ili ne moree... znam ja site sakaat da gi plesnat barem malku po gazot, prvo se pravat deka nejkat ama....
I'm bossy...
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 17:41
Јас лично и не обожавам многу кога девојка ќе ме допре за газот, но имам другарче кое се пали ненормално на тоа, патем речено не е педер WinkWinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 18:58
sakam da go stiskam po malku za gz dodeka e vrz mene mislam deka toa go pali a po malku i mene normalno ako mu e dobar gzotLOLLOLLOL
P.S.ste mi ja pogodile temava alal da vi eTongueLOL
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3233343536 57>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.