IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат девојките...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат девојките...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2122232425 38>
Автор
Порака
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:07
PAK NE SI JA PROCITALA TEMAVA T.E.PODTEMAVA TAKA DA IZVINISmileSmileSmile 
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:12
ERROR JBG,Tongue
Кон врв
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:19
zanci sto sakaat devojkite da se drzime do temava, non stop se pravat deka se znaat deka nonstop se upravo no uvek gresat so iskljucivost koga ke kazat te sakam e togas se 100,2% u pravo kako sto bi rekol amdi bajramSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile


Изменето од Ghost - 27.Мај.2007 во 03:13
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 11:33

- Milicok, a da kupime tepih ?
- Begaj, ma znaes deka sme u kriza !
- A be cucicko, ljubov moja, znaes kolku ubavo ke dojde, pa koga ke me nalegnes na noviot tepih, a ?
- Dete! Daj dva komada !
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2007 во 01:08
јас пак се чудам зошто жена ми запна за тоа теписите, нови та нови!
и тоа два комада!
ете што сакале ...
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2007 во 01:34
auuu,dogi,...a,be ti stvarno si imal ,...7 po pet,..Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2007 во 15:45
koga bi znael, bi se culo za mene, a ne ovaka od sto ne me primetuvaat mozam slobodno da im go ukradam mobilniot i pak nema da me zabelezat
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2007 во 19:15
Originally posted by hektor hektor напиша:

ZENITE SAKAAT:
lisica okolu vratot
jaguar vo garaza
tigar vo krevet
i majmun koj seto toa ke go gleda i plaka
kakva definicija:)
nema ni edna greska:)
LOLConfused
Кон врв
magnolia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај magnolia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2007 во 19:45
Originally posted by B2 B2 напиша:

PA NEKOI ZENSKI SAKAAT:PARI BRZI KOLI MOTORI INACE GO SLUSAM  VRCAK NEMA VEZE DRUGI PAK SAKAAT:DA BIDE MNOGU UBAV ZA DA IMA STO DA SETA NIZ GRAD TRETI:I DA BIDE UBAV I DA IMA PARI A SITE SAKAAT EDNO ISTO MASKI POLOV ORGAN KULTURNO ISKAZANO PENISStar

se razbira deka parite se najvazni za mnogu devojki a za mene da bide ubav, iskren, dobar i brz i izdrzlivWink i sto uste ne.....
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2007 во 23:56
more mnogu sakas ti......



Изменето од Eleni - 30.Мај.2007 во 17:46
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2007 во 00:17
Mozam samo da vi kazam na site maski deka devojkite ne sakaat da im odat po gazot oti ke go zloupotrebat toa!
Na niedno zensko ne smee da se veruva,nitu ako si gi sece venite.
Ako zenata bila dobra i gavolot ke se ozenil,zatoa pocrvenel od nervoza!
Zenskite sakaat alat koj ke gi raboti dobro i maz,a ne papucar!
Just love
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2007 во 00:30
more i toa kako go sakat....onaka musko!!!
Кон врв
John Lennon Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај John Lennon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2007 во 01:47
ah jas mislam zenskite deka sakat masko so ke im odi po gaz,so ke go vlezet za nos pa taka se ke imat, i razbiranje,i slusanje i alat i sve sve Smile
Flower Power
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2007 во 10:30
еве конструктивен коментар:

девојките сакаат мажите да се нежни, дарежливи, смешни и полни со знаење.
но најбитно е да не се познаваат измеѓу себе!




Изменето од Eleni - 30.Мај.2007 во 17:46
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2122232425 38>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.