IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - КАКВО ДОБРО ДЕЛО БИ МОЖЕЛЕ ДА НАПРАВИТЕ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

КАКВО ДОБРО ДЕЛО БИ МОЖЕЛЕ ДА НАПРАВИТЕ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:28
Legnuvam ja taka da si spijam vo nokta taa i si vikam ovde na selo ke se naspijam. Arno ama bufovite izgleda me cekale da si legnaam i pocnaa da se dovikuvaat, ama si velam ja moze ke se izmorat i ke prestanat da se derat.Si zjapam ja taka u tavanica u taa crna nok i cekam da si go zavrsat muabetot. No se ispolazav oti ne samo sto ne prestanaa tuku i edniot  dojde vo grmuskata najblisku do prozorot kade bev lociran i pocna uste pojako da se dere. E sea bese dosta ! Stanav od krevetot naluten kako Brus Li koga ke mu pustat krv od usta : - Sea ke mu e*am mater, gomno edno smrdlivo ! Izlegov i se upativ kon grmuskata prikraduvajki se kako nindza, doduse se sopnav dva-tri pati priguseno ofkajki i pcuejki, ama vazno imitirav nindza. I tak naednas teta-tet i tetka mi( ne greska, nemase tetka), otkako se iznabuljevme na razdalecina od 2 m i ja mu vikam: - Is ! Be smotan ! Mrs be , da ti e*am mater ! Ne be muva ne go lazi, falese uste da mi pokaze nesto sto lici na sreden prst. Sea ke ti e*am mater ! I zedov nekolku kamencinja i so prvite cetri go utnav, ama zatoa slednoto  cuk ! po timba. Ovoj samo malku se pomesti k'o da se zbuni . E svarno zbunet si bil ! Mu vikam ja. Mi padna zal i po brzo razmisluvanje od petnaesetina minuti, zedov cetka so dolga racka, mu ja podmetnav pod nego i on  gi rasiril krilata i mi prai Fhhh!  Fhhh ! i se kaci na cetkata. - O da ti e*am mater ne mozes ni da letas ! I aj ke go kacuvam na nekoe drvo, nosejki go taka na cetkata, ama nigde poniski granki, gi kastrele drvata. Tezok mame mu ebem i si go setam taka osvetlen samo od mesecina i ispraten so zacuden pogled i misla : - znaev deka ne vo red deckovo -od komsija sto moca bas u toj moment i fhh ! fhh ! I na krajot najdov edna kilava granka otkako go prosetav pola selo go zakaciv velejki mu : -Koa ke ides na gorniot svet, da kazes nekoj dobar zbor za mene. A on mi odgovori : - Fhhh! Fhhh ! Mi vika fala, siguno.
Utreto pominav na istoto mesto kaj go ostaviv, no bufot go nemase, ama zatoa dole pod drvoto tri macki ispolegnale  i toa  na grb, od sto im bea debeli stomacite brkajki perduvi od muckite. Osveta! Mi svetna vo glava i razjareno gi zbrkav, ama mi kidnaa  dodeka gi gadjav so kletvi i  so  misla  da  gi  nacekam vo idnina.
Otkako se smiriv, si velam: Sepak, nekomu dobro napraviv, neli !
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:43
да смирам двајца скарани....
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:44
dobro delo?????

aj ke zamotam eden goooooooooooooooolem toint....
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 15:04
da napravam nekoi moi mili licnosti koi mi znacat da dojdat ovde kaj sto sum jas.
 
da ne zaboravam deka kon nekoi licnosti  imam "dolg" za nivnoto dobro storeno delo za mene
 
da ne zaboravam od kade poteknuvam, zosto tuginata go pravi svoeto
 
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 15:10
да спречиш некои кои биле приајтели да станат ривали..............
и на крај непријатели.....
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 15:12
Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

да спречиш некои кои биле приајтели да станат ривали..............
и на крај непријатели.....




ClapClapClapClapClap
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2007 во 18:36
Би можела да станам и да и помогнам на мајка ми
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2007 во 18:47
da ne im vodam inat
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 03:51
да помогнам на многу драги личности Smile
и ке го сторам тоа Embarrassed
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 11:02
denes ke bidam dobra domakinka i ke im napravam rucek na cimeriteBig%20smile
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 11:11
Da gi toleriram site okolu mene bez razlika kolku mi idat na zivci i normalno.... da napravam edna generalka niz dom4eTongue
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 19:53
да се извинам на некого,и да ја поправам глупоста што ја кажав и покрај тоа што целата вина не е моја,али паметно би ми било да попуштам
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2007 во 01:07
Имам многу направено и уште многу ќе направам . . . Таков сум бил и таков ќе останам Wink
STRUGA
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 16:27
хмммм, добро дело ...............

да  му најдам  ефтин стан на  другар  ми  тука  за да не плаќа  скапо  за живеење среќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,158 секунди.