IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс Зезање..се што не можат другите теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс Зезање..се што не можат другите теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9091929394 214>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2007 во 13:24
brmm src, pa kaj si ti be zlato???

se izgubi LOL  izgleda mnogu si po sexot i nemase vreme da se uklucis na forum Tongue
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2007 во 13:44
ехх... баш еве ме сега...а сексот, па да иде иде LOL
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 00:30
    Seksaj kaj sto mozes i kaj sto ti se nudi , ...vo lift,na terasa,v podrum,v kujna na masa, na drvo...abe segde samo vnimavaj da ne te fatat oti posle  ...Ouch




Make love and respect your profession

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 16:46
Pri lizenje sum zabelezal deka ima solenkast-kisel vkus koj bi mozel da zameni i ocet za vo supa
Кон врв
BitterSweet84 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BitterSweet84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 17:41
a da be ... zbunet... jas pa celo vreme se mislam kaj se stavase ova... fala sto me potseti :))))
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 11:43
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Da, ama posle ona posto znae na koj nacin e upecana, a ovoj sedne na kompjuktor , bam edna po glaa : - Mircas, a, so tamu nekoi k*rvicinja. Baam !  Uste edna slakanica po glaa : - Ti zdosadiv, a ?! A ovoj : - Ne, ma ja onaka, na zaebancii. Ona : - Ke ti dadam ja tebe zaebancii, dzubre edno !  Sto e ovaa! Licni poraki, aha , Mona Liza , Mavnata, Misica, mene li ke me lazes dzubre edno ! I ona mu go frla mausot  u faca i mu izbiva zab, a ovoj leleka kleknat pod masice da si go najde : - Sea ke ti e*am mamata , mrdnata edna, p**ka ti mater ! A ona luta i ke si odi i uz pat mu go butka DVD - to i baam ! Dole sol. Dobitno livce od sportska zap! so zapaljac, telefonot od zemja baam! A se glea deka i e zal, po placenjeto. Ona kida po skali taka uplakana, a on se dere : - Ke me baras ! I koga ona dole naletuva bas na komsijata so koj ne se podnesuvaat i op! Kaj nego u kola, za inat ! Ovoj na komsijata : - Kaj si trgnal , be konju, vilicata ke ti ja iskrsam ! A komsijata go pokazuva sredniot prst i : - Da mi go pusis ! I zaminuva so kolata i so nea skripejki so gumite, ostavajki gust cad zad niv
 
 
Deckovo e dobar
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 11:48
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Da, ama posle ona posto znae na koj nacin e upecana, a ovoj sedne na kompjuktor , bam edna po glaa : - Mircas, a, so tamu nekoi k*rvicinja. Baam !  Uste edna slakanica po glaa : - Ti zdosadiv, a ?! A ovoj : - Ne, ma ja onaka, na zaebancii. Ona : - Ke ti dadam ja tebe zaebancii, dzubre edno !  Sto e ovaa! Licni poraki, aha , Mona Liza , Mavnata, Misica, mene li ke me lazes dzubre edno ! I ona mu go frla mausot  u faca i mu izbiva zab, a ovoj leleka kleknat pod masice da si go najde : - Sea ke ti e*am mamata , mrdnata edna, p**ka ti mater ! A ona luta i ke si odi i uz pat mu go butka DVD - to i baam ! Dole sol. Dobitno livce od sportska zap! so zapaljac, telefonot od zemja baam! A se glea deka i e zal, po placenjeto. Ona kida po skali taka uplakana, a on se dere : - Ke me baras ! I koga ona dole naletuva bas na komsijata so koj ne se podnesuvaat i op! Kaj nego u kola, za inat ! Ovoj na komsijata : - Kaj si trgnal , be konju, vilicata ke ti ja iskrsam ! A komsijata go pokazuva sredniot prst i : - Da mi go pusis ! I zaminuva so kolata i so nea skripejki so gumite, ostavajki gust cad zad niv


Ovoa bas u tvoj stil zvuci Big%20smileTaman sega poveke glasa ke sobereme Wink

A sto se tice na temava ,  u plan mi e edno masko (od forumo)za sex, seuste sum vo pregovori da se najdeme i onaka mi e blisko tuka Embarrassed

Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 11:48

deckovo e najdobarBig%20smile ali posle ghost, ja taka gi rangiramEmbarrassed

 
seks so nekoj od forumov ne sum imala
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 11:51
Normalno NO SAMO EDEN E LEGENDA ... ODNOSNO VON KONk*rENCIJA ... poZDRAV  DO SITE Wink 
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 11:55
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Da, ama posle ona posto znae na koj nacin e upecana, a ovoj sedne na kompjuktor , bam edna po glaa : - Mircas, a, so tamu nekoi k*rvicinja. Baam !  Uste edna slakanica po glaa : - Ti zdosadiv, a ?! A ovoj : - Ne, ma ja onaka, na zaebancii. Ona : - Ke ti dadam ja tebe zaebancii, dzubre edno !  Sto e ovaa! Licni poraki, aha , Mona Liza , Mavnata, Misica, mene li ke me lazes dzubre edno ! I ona mu go frla mausot  u faca i mu izbiva zab, a ovoj leleka kleknat pod masice da si go najde : - Sea ke ti e*am mamata , mrdnata edna, p**ka ti mater ! A ona luta i ke si odi i uz pat mu go butka DVD - to i baam ! Dole sol. Dobitno livce od sportska zap! so zapaljac, telefonot od zemja baam! A se glea deka i e zal, po placenjeto. Ona kida po skali taka uplakana, a on se dere : - Ke me baras ! I koga ona dole naletuva bas na komsijata so koj ne se podnesuvaat i op! Kaj nego u kola, za inat ! Ovoj na komsijata : - Kaj si trgnal , be konju, vilicata ke ti ja iskrsam ! A komsijata go pokazuva sredniot prst i : - Da mi go pusis ! I zaminuva so kolata i so nea skripejki so gumite, ostavajki gust cad zad niv


Ovoa bas u tvoj stil zvuci Big%20smileTaman sega poveke glasa ke sobereme Wink

A sto se tice na temava ,  u plan mi e edno masko (od forumo)za sex, seuste sum vo pregovori da se najdeme i onaka mi e blisko tuka Embarrassed

Eve i od mene eden glas zasluzi . . . A za sex so nekoja od forumov . . . Moze da bide interesno . . .
STRUGA
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 12:05
Originally posted by LEGENDA LEGENDA напиша:

Normalno NO SAMO EDEN E LEGENDA ... ODNOSNO VON KONk*rENCIJA ... poZDRAV  DO SITE Wink 
Von konk*rencija e NINDZA Tongue so nego nema nikoj sansaEmbarrassed
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 12:16
Ne dojdov tuka za natprevar na temava ...samo sakav da dadam iskren kompliment kon deckoto bidejki mi se dopadja stilot na pisuvanje i sea gledam zasto nekoj po greshka mislel deka jas sum toj.
 
Samo taka prodolzi decko , so dve caprininhi i dosta mraz mnogu e prijatno da se citaat vakvi tekstovi na makedonski jazik Wink
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 12:27

ne deka e ova natprevar, nekoi go svakat taka kao nekoj prestiz, ali NINDZA se oddeluvase od site, a zbunet e navistina odlicen, mislev deka e nindzaBig%20smilenekade procitav mislam da bese komentar na MONA ali nema veze. Wink



Изменето од Ghost - 15.Мај.2007 во 19:20
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 16:33
цц цц ц ц   ако збрмчам ќе виите...LOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9091929394 214>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,184 секунди.