IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сте биле некогаш многу разочарани :(
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте биле некогаш многу разочарани :(

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 14>
Автор
Порака
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 14:11
Cryiskreno jas sum razocarana od se po nesto i od ljubovta i od prijatelite od se
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 18:41
Originally posted by SABINA SABINA напиша:

Cryiskreno jas sum razocarana od se po nesto i od ljubovta i od prijatelite od se



Не си единствена....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 15:17
Tongue EPA DA SE NADEVAME KE DOJDAT PODOBRI DENOVI Cry
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 15:20
Sigurno ke dojdat . . .  Samo kako ke gi precekas toa e tvoja rabota . . . Ne mora rabotite da se gledaat sekogas od losata strana . . . Gledaj malku pred tebe . . . Wink
STRUGA
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 15:47
    Nepoznavam nekoj koj ne e razocaran.

    Razocaranosta i nezadovolstvoto vodat kon uspeh

Make love and respect your profession

Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 15:50
да денес бидејќи , како да не наоѓам решение за ситуацијава мачка/глушец Angry
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 19:41
Originally posted by tuturutka tuturutka напиша:

Sigurno ke dojdat . . .  Samo kako ke gi precekas toa e tvoja rabota . . . Ne mora rabotite da se gledaat sekogas od losata strana . . . Gledaj malku pred tebe . . . Wink

   Ne idat ako sam ne gi pobaras , treba malku taka da se ispotis a za "losata strana"(vistinata) treba da se bide sekogas podgotven.
Make love and respect your profession

Кон врв
olosce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај olosce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 02:33
i jas kako sekoj

ako nekoj dosega ne bil ... kje dojdat i negovite 5 minuti ... samo potrudi se da pomine sto pobrzo ...

Изменето од olosce - 23.Јуни.2007 во 02:34
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 00:10
да сега....зашто мислам дека тоа што го сакам не ме сака мене
Кон врв
olosce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај olosce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 00:49
da be eve momentalna inspiracija, jas sakam da pogodam a nikako da uspeam, se trudam da bide se sovrsheno, sekogas gledam da napravam kompromis i poveke se gleda da se pogodi od sprotivnata strana no i toa ne odi , na kraj izleva deka si dobil premnogu sansi, treba da pazis da ne zgresis use ednas, ne si dobar, ne se oseka kako zensko pokraj tebe (demek te biva za drugar ali ... ), pa ne znam so e rabotava so denesnive devojki, ti znaci poveke od se a ona ...

Ne znam dali e do mene, dali ne umeam da pruzam nekoi raboti kako so treba, da se oseka kako so dolikuva , da me oseka mene kako so dolikuva itn. ili e nesto sosema treto ...............................

Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 00:56
си налетал на погрешна, ке најдеш вистинска која ке умее да го цени она што ке го правиш за неа Winkа и да не најдеш никогаш вистинска, барем ке знаеш дека силно си љубел  
Кон врв
olosce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај olosce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 01:12
Da se nadevame deka ovaa kje se osvesti a?
Кон врв
ZakHay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZakHay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 01:47
A jas pak pravev se za nea i I go dadov celovo Srce,eh a nikako ne uspeav da ja osvojam,ne znam ama milslam deka taaa bese(E) najubavoto nesto sto mi se slucilo vo zivotov,tolku obicna a sepak magicna i izvonredna,kako Sirena ej prosto te zaveduva so nejziniot poseben Shmeck,heh imav tri meseci  i neuspeav mozebi ne be tolku uporen ama barem osetiv kako e nekoj  ne ti izleguva od mislite 24/7 i non-stop da mislis na vremeto pominato so nea..Ednostavno da sakas tolku mnogu...a na kraj sepak ostanuvas prijatel...Aj da ne ve zamaram mozebi nekoi od vas bile vo vakva situacija..Mozebi bese vistinskata ama barem ja ljubev i povekje od toa ej...taa e prvata Curica za koja nikogas ne pomisliv na seks dodeka bev so nea...no nekoi raboti ostanuvaat po se izgleda samo dobri drugari...
 
P.s ACELERA mislam deka navistina si vo pravo i se nadevam deka ti si ja nasla pravata ljubov.vistinskiot i deka toj te ceni a i ti go cenis..fala za idejata bas me pogodi koja i da si....Sweet dreams...


Изменето од ZakHay - 24.Јуни.2007 во 01:49
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 12:03
Bez drugara i para i ljubavi...tonem ko Titanik.Cry

Изменето од sandrica - 24.Јуни.2007 во 12:03
Just love
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.