IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали долгите врски успеваат?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали долгите врски успеваат?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 35>
Автор
Порака
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:20
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by gocefbn gocefbn напиша:


Originally posted by Najmila Najmila напиша:

Dali nekogas si sretnal devojka za koja prvata misla ti bila:"MOZEBI TAA E TAA...?"
Pa ne bas,jas go imam istoto pozitivno mislenje za sekoja devojka...sekoja bi mozela da bide vistinskata.Nikogas ne se znae, ponekogas gresi i samata intuicijaEmbarrassed.


prvo, sea ne ti sfakjam poentata so toa preteranoto pro-feminiziranje ako ti e toa poenta da fakjas picki mislam deka ne si ..... aj ne e bitno

vtoro, ke osetis ja ti kazuvam a ako ne si osetil do sea bas zal mi e ali i mene mi se sluci tek nakaj 30 koga ja vidov i me udri grom u glava i gotovo, ali ibiga pogresno mesto i vreme....

treto, ne ti veruvam koga gi globaliziras zenite vo stilot VO SEKOJA bla,bla deka sum siguren deka ne gi globaliziras taka.......

a za intuicijata...ostaj im go toa na zenite...

Pa  LOWweeD,EVE NAISKRENO
   MI SE DOPAGJA VASATA TEMPERAMENTNOST I NEGIRANJA.SMETAM DEKA STE MNOGU NAPREDNA LICNOST VO SITE POLINJA NA ZIVOTOT,...BRAVO EVE JAS TI PRIZNAVAM PRED CELAVA FORUMSKA JAVNOST DEKA SI DOBAR DECKO I MNOGU INTELEGENTEN I JA IMAS MOJATA PRIJATELSKA POCIT I PODDRSKA Embarrassed
Make love and respect your profession

Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:22
Da,no mislev dali ti se slucila"ljubov na ptrv pogled"i dali veruvas vo toa?Jas neznam,mozebi
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:26
Originally posted by gocefbn gocefbn напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by gocefbn gocefbn напиша:


Originally posted by Najmila Najmila напиша:

Dali nekogas si sretnal devojka za koja prvata misla ti bila:"MOZEBI TAA E TAA...?"
Pa ne bas,jas go imam istoto pozitivno mislenje za sekoja devojka...sekoja bi mozela da bide vistinskata.Nikogas ne se znae, ponekogas gresi i samata intuicijaEmbarrassed.


prvo, sea ne ti sfakjam poentata so toa preteranoto pro-feminiziranje ako ti e toa poenta da fakjas picki mislam deka ne si ..... aj ne e bitno

vtoro, ke osetis ja ti kazuvam a ako ne si osetil do sea bas zal mi e ali i mene mi se sluci tek nakaj 30 koga ja vidov i me udri grom u glava i gotovo, ali ibiga pogresno mesto i vreme....

treto, ne ti veruvam koga gi globaliziras zenite vo stilot VO SEKOJA bla,bla deka sum siguren deka ne gi globaliziras taka.......

a za intuicijata...ostaj im go toa na zenite...
Pa LOWweeD,EVE NAISKRENO   MI SE DOPAGJA VASATA TEMPERAMENTNOST I NEGIRANJA.SMETAM DEKA STE MNOGU NAPREDNA LICNOST VO SITE POLINJA NA ZIVOTOT,...BRAVO EVE JAS TI PRIZNAVAM PRED CELAVA FORUMSKA JAVNOST DEKA SI DOBAR DECKO I MNOGU INTELEGENTEN I JA IMAS MOJATA PRIJATELSKA POCIT I PODDRSKA Embarrassed



druze, ne mi e potrebno toa koj kolku e inteligenten niso ne znaci ja sum imal i dosta glupavi prijateli ali fakt bese i deka i bea podobri prijateli od sto bea "inteligentnite"......
ali so sakav da kazam i tebe ke te udri grom koga i da e.....
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:28
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:29
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

Da,no mislev dali ti se slucila"ljubov na ptrv pogled"i dali veruvas vo toa?Jas neznam,mozebi


i kako veruvam, 2 sekundi ja poglednav edna sekunda ja gledav levata raka kade drzeze vodka lemon,1 sekunda desnata raka kaj drzeze OGROMEN joint a vo 2,1 sekunda koga samo pogledot i gi "dopre" ocite bev gotov......   
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:34
Da ne si me videl mene
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:36
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by gocefbn gocefbn напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by gocefbn gocefbn напиша:


Originally posted by Najmila Najmila напиша:

Dali nekogas si sretnal devojka za koja prvata misla ti bila:"MOZEBI TAA E TAA...?"
Pa ne bas,jas go imam istoto pozitivno mislenje za sekoja devojka...sekoja bi mozela da bide vistinskata.Nikogas ne se znae, ponekogas gresi i samata intuicijaEmbarrassed.


prvo, sea ne ti sfakjam poentata so toa preteranoto pro-feminiziranje ako ti e toa poenta da fakjas picki mislam deka ne si ..... aj ne e bitno

vtoro, ke osetis ja ti kazuvam a ako ne si osetil do sea bas zal mi e ali i mene mi se sluci tek nakaj 30 koga ja vidov i me udri grom u glava i gotovo, ali ibiga pogresno mesto i vreme....

treto, ne ti veruvam koga gi globaliziras zenite vo stilot VO SEKOJA bla,bla deka sum siguren deka ne gi globaliziras taka.......

a za intuicijata...ostaj im go toa na zenite...
Pa LOWweeD,EVE NAISKRENO   MI SE DOPAGJA VASATA TEMPERAMENTNOST I NEGIRANJA.SMETAM DEKA STE MNOGU NAPREDNA LICNOST VO SITE POLINJA NA ZIVOTOT,...BRAVO EVE JAS TI PRIZNAVAM PRED CELAVA FORUMSKA JAVNOST DEKA SI DOBAR DECKO I MNOGU INTELEGENTEN I JA IMAS MOJATA PRIJATELSKA POCIT I PODDRSKA Embarrassed



druze, ne mi e potrebno toa koj kolku e inteligenten niso ne znaci ja sum imal i dosta glupavi prijateli ali fakt bese i deka i bea podobri prijateli od sto bea "inteligentnite"......
ali so sakav da kazam i tebe ke te udri grom koga i da e.....

   - dobro,eve ti se izvinuvam  javno dokolku  so  nesto  go povrediv  integritetot na vasata  ceneta  licnost  .
Make love and respect your profession

Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:37
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:39
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

Da ne si me videl mene



ajajajaj.....e sega mene me zbuni...
ali ej da ne otvarame stari rani....a??aj od novo....
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:41
moze,moze,mene mi odgovara,mozebi ovoj pat ke me gledas podolgo od 2 sek.
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:43
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

Da,no mislev dali ti se slucila"ljubov na ptrv pogled"i dali veruvas vo toa?Jas neznam,mozebi


   Da,...sekako toa e slatka i nikogas nezaboravliva ljubov , moeto prvo ljubovno iskustvo na koe se potsetuvam skoro sekoj den bidejki bese edna goooolema pouka za mene a jas bev vinovnikot poradi toa sto bev >klasicen tradicionalen mazjak< koj neznaese vsusnost sto prettstavuva ZENA.
   ...mal zbor no so pooolno nereseni enigmi ili eden ogromen lavirint od  temjanuski na koj nemoze da mu se najde krajot  Wink

Make love and respect your profession

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:43
more znaci ne pamtis sto se sluci vo 2,2 sekunda......ej    

Originally posted by najmila najmila напиша:

moze,moze,mene mi odgovara,mozebi ovoj pat ke me gledas podolgo od 2 sek.


Изменето од LouWeed - 27.Април.2007 во 14:45
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:50
Neznam sto da ti kazam

Изменето од Najmila - 27.Април.2007 во 14:52
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:51
pa ti zatoa si tuka da me potsetis,ili pak da go povtorime,a?
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 35>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.