IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ужива повеќе во сексот , мажите или жените?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ужива повеќе во сексот , мажите или жените?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 16>
Автор
Порака
GUOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GUOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 17:18
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by GUOL GUOL напиша:

more kako uzivat koga ke im go od za......................Censored Big%20smile
 
Кога ќе им го збрцаш вајада?ConfusedConfused
 
 LOL  LOL  LOL LOL  LOL   LOL  LOL  LOL  LOL  LOL
 
ај нема врска 10000000% мислиш на нешто сличноLOL LOL  LOL  LOL   LOL  LOL  LOL  LOL 


more da znaes germanski ke ti pisev referat i siguren ke bev deka nema da ostane ni kapka tecnost vo ........uuups pak pocnav da filosofiramConfused
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 17:20
Знам герамски беLOLLOLLOLLOLWink
 
Знаци без течност вооо.....
 
е ако де па ако не се исвфли може и да е тешко а и штетно LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL
 
ај и ја да не филозофирам LOL LOL  LOL  LOL 
Кон врв
GUOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GUOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 17:21
e gleas toa i mene mi tekna...........LOL







Изменето од Eleni - 14.Февруари.2007 во 00:04
Кон врв
soldier Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soldier Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 18:45
Zadovolstvoto e obostrano,a neznam zosto maskite tolku se zanesuvaat deka samo tie uzivaat i deka legnale neznam kolku zenski itn,ama totalno bezvrska,ke poftoram deka ZADOVOLSTVOTO E OBOSTRANO.
Zivej go sekoj den kako da ti e posleden
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 19:02


EDEN PRIJATEL JA POZAJMIL KOLATA OD DRUG...

I DRUGATA VECER...:
- ABE KAKO JA RABOTIS ONAA RABOTA VO FORDOT???

- AJDE ... DOJDI KE TI KAZAM ... !!!

ETE VO ISTIOT FORD...
UZIVANJETO E RAZLICNO ...!!!

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2007 во 20:26


NEZNAM KOJ POVEKE UZIVA ....

AMA RAZMISLUVANJATA SE RAZLICHNI...

MASKOTO MISLI KAKO DA VLEZE...
A ZENSKOTO KAKO DA I VLEZE...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 20:53


DALI SE RACHUNA VO VREME .. VO DOLZINA ...

ILI PO INTENZITET NA UZIVANJE ...???

NE E JASNO ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2007 во 23:40
mazite uzivat poveke vo sexot, ne deka i na zenite ne im e ubavo, ama mazite nekako se ponapaleniTongue
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 00:58
ahhh ne znam... jas ne mislam taka...zavisi koga kako...nekogas zenite se ponapaleni od mazite...ili pak istoBig%20smile
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 02:47
Zavisi kakvi zeni so kakvi mazi. Inace razgovor e potreben kako na kogo mu e poubavo, no tuka se umesuva balkansko prenamaganje u smisol sram i e da kaze da ne ja misli za orospija, a ovoj da si misli, kuti domakinka si najdov majka mi mnogu ke i se izraduva
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 02:53
Koga te cesa uvoto, i koga ke se pocesas, na kogo mu e poubavo?
Na prstot ili na uvoto?Wink


Изменето од str8up - 20.Април.2007 во 02:54
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 08:54
Wow .. уште една тема од стилот кој дошол прв јајцето или кокошката
Arguing on the Internet is like running on the special Olympics, Even if you Win you are still retarded
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 10:06
LOLLOLLOLLOL


i dvajcata ako znaat da pridoensatt za da uzivaatWink
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 10:30
zenite uzivat vo sexot a mazite sexot go uzivaat.....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.