IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Каде сакате да патувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каде сакате да патувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 41>
Автор
Порака
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2007 во 00:42
"ne,nesakam bas nesto ne mi se patuva"mi se sedi vo ova djubre i mi se dise vakov gnasen smog vo gradot Skopje i taman sega koga ke se stopli
do okolu 50stepeni ke mi bide milo da se shetkam po vreliot asvallt.
Sto baram da odam na primer......na nekoja plaza,na nekoja planina na cist vozduh,vo nekoj kulturen i sreden grad....gluposti...jas ke si sedam vo Skopje  

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Bitolcanka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bitolcanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2007 во 06:17
Mene mi se odi vo bitola,ali za sega e neostvarliva zelbaCryPozdrav do site Bitolcani!!!Clap
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 10:02
Dubai, Kuba , Tajland , kanarski ostrovi, menheten...
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 10:18
Sakam da odam vo Island, Rejkjavik, super e tamo ima beli nokiWink
   DIJANA
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 10:46
.....i topli izvori.....
Кон врв
master_P;slo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај master_P;slo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 12:07
samo tajland za nas makedoncite!!!!!!!!!!!!za 10 eura dobivas alkohol kolku ti dusa saka,masaza i zeni za cela nokWinkLOLClap
* Девојката станува жена кога длабоко во себе ќе почувствува ЦВРСТА причина за такво нешто!:):):)
Кон врв
чаир Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 950
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај чаир Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 12:18
da а особоно да отидам во москва и ерусалим
Нова заповед ви давам да се љубите еден со друг како што Јас ве возљубив така и вие да се љубите еден со друг.По тоа ке ве познаат сите дека сте мои ученици, ако имате љубов меѓу себе (Јов. 13-34,35)
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 12:46
Originally posted by master_P;slo master_P;slo напиша:

samo tajland za nas makedoncite!!!!!!!!!!!!za 10 eura dobivas alkohol kolku ti dusa saka,masaza i zeni za cela nokWinkLOLClap



dodeka ne primetis boygirl-ot so ti pravi......
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 14:49
сакам да шетам, но не да гледам музеи и такви срања, туку да идам на плажи на некои медитерански места, каде те служат у бикини со маргаритки у глава, каде играш мамба навечер со другите гости, каде пиеш ладно грч пиво под некое дрво оптегнат во лежалки, каде што се збираат од цел свет луѓе за да се веселат, а не да студираат некои си глупи слики, што некој некогаш ги насликал (најверојатно ни он појма немал шо сликал), па сега аиииии од тогаш е сликава, чек да ја простудирам и као мулиња седат пред неа со саати и се обидуваат да видат нешто у шкрабаниците LOLLOLLOLLOL

Изменето од Ghost - 16.Април.2007 во 14:50
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
master_P;slo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај master_P;slo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 15:58
to LOU WEED:EPA SEGA NE ZNAM DALI IMA I TOA ALI AKO IMAS TOLKAVA ZELBA SE NADEVAM KE TI NAJDAT EDEN TAJSKI BATKO SAMO ZA TEBELOLLOL
Clap
* Девојката станува жена кога длабоко во себе ќе почувствува ЦВРСТА причина за такво нешто!:):):)
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 16:08
Originally posted by master_P;slo master_P;slo напиша:

to LOU WEED:EPA SEGA NE ZNAM DALI IMA I TOA ALI AKO IMAS TOLKAVA ZELBA SE NADEVAM KE TI NAJDAT EDEN TAJSKI BATKO SAMO ZA TEBELOLLOLClap


znaci ti niso ne znaes za thailand

Кон врв
master_P;slo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај master_P;slo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 18:36
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by master_P;slo master_P;slo напиша:

to LOU WEED:EPA SEGA NE ZNAM DALI IMA I TOA ALI AKO IMAS TOLKAVA ZELBA SE NADEVAM KE TI NAJDAT EDEN TAJSKI BATKO SAMO ZA TEBELOLLOLClap


znaci ti niso ne znaes za thailand


dovolno znam za da otidam i da se manam malku od takvi kako tebeLOL
* Девојката станува жена кога длабоко во себе ќе почувствува ЦВРСТА причина за такво нешто!:):):)
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 18:40
sakam pak skCry

Изменето од belichka - 17.Април.2007 во 19:41
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 19:26
Paris Mon amourEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 41>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.