IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали ме сака?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали ме сака?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2007 во 13:52
da ne vi fali violinaLOL
ostajte gi, tinejdjerskata ljubov e poveke simpatija i sama po sebe se razresuvaWink baska i kazavme se sto trebase da se kaze, ostanatoto e na nea
Кон врв
Debora Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2007
Локација: Gabon
Статус: Офлајн
Поени: 162
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Debora Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2007 во 00:11
Ermm
Кон врв
baby_bo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baby_bo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 12:11
jas go sakam
boki
Кон врв
baby_bo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baby_bo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 12:13
me odbegnuva zaradi drugarite za da se napravi fraer. a non stop prasuva za mene. sto da mislam
boki
Кон врв
baby_bo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baby_bo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 12:15
bas ne te razbiram sto vsusnost sakas da kazes
boki
Кон врв
Debora Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2007
Локација: Gabon
Статус: Офлајн
Поени: 162
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Debora Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 13:21
Originally posted by baby_bo baby_bo напиша:

me odbegnuva zaradi drugarite za da se napravi fraer. a non stop prasuva za mene. sto da mislam
a sto prasuva?
kako si so zdravjeto ili?
 
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 14:21
 Kolku godini imas baby bo?
   DIJANA
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 14:37
Takvi se tinejdzerskite god:
''Jas go sakam nego, on saka druga i mene me saka sosem tret''.
Ako izleguva sigurno zapoznavas mnogu momcinja i podobri od nego.Smile
Iskreno jas neveruvam vo ljubov. Sakam da bidam so nego ili ne,
a ljubovta ja izmislile komunistite da e*at bez pari.
Just love
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 15:57

pa ne ja vregaj taa komunisticka ljubov  po so ti si sozdadena od nea toest tatkoti toa so i go prael na majka ti  i te sozdale  tebe e tokmu od taa ljubov so vladeela pred 91 zatoa ne zbori mnogu ili pred da zboris pogledni nanazad malku...

speed
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 16:08
Ne vregam nisto samo ne veruvam vo ljubov.
Just love
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 18:14
epa taka de taka kazi...Smile ako ne veruvas vo nesto toa i ne postoi a  ako veruvas vo nesto kolku i da e toa retko sepak postoi...
speed
Кон врв
Debora Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2007
Локација: Gabon
Статус: Офлајн
Поени: 162
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Debora Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 22:43
Originally posted by sandrica sandrica напиша:

Ne vregam nisto samo ne veruvam vo ljubov.
 
 
VO STO NE VERUVAS?
VO LJUBOV KAKO ZBOR ILI VO LJUBOV KAKO CUVSTVO?


Изменето од Debora - 05.Април.2007 во 22:46
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2007 во 09:45

Stom nekoj ne veruva vo ljubov ili ne ja doziveal vistinskata ili e dlaboko povreden, treto ima li?

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2007 во 11:13

ako ne veruvas vo nesto nikogas nema da go osoznaes , ljubovta ti e kako religijata - povrzi ja ljubovta so religijata , analiziraj , postoi li stvarno ljubov , drugarska , megu maz i zena , prema tatkovinata , prema roditelite itn itn itn ............

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.