IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Извини
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Извини

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 13>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 01:34
PARDON!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 00:15
Се извинувам. Немам проблем со тоа. Тоа го правам само ако така чувствувам. И кога некој ќе ми се извини, се чувствува дали е искрено од срце или про-форма. Кога е од срце, се си доаѓа на свое место и работите повторно се во рамнотежа.
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 17:40
znam da go koristam toj zbor, duri i preteruvam, vo almanahot sakaat da mi napisat P.S. IzviniLOLLOLLOLLOLLOL
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2007 во 09:13
се извинувам секогаш кога веќе ми поминала, лутината, кога ќе почувствувам дека можам да го изговорам тоа. и не е битно дали јас сум згрешила прва или мене ми згрешиле...сакам расчистени работи, ќе се извинам, но тоа не значи дека ке продолжам со истиот одонс кон личноста што ми/сум и згрешила.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2007 во 21:27
Sekogas....duri i nekogas koga posledicite ne se  moja vina,a na nekoj nacin sum bila zamesana.
No vo toj slucaj odnosot kon licnosta na koja"bezpotrebno"sum se izvinila go menuvam.

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 08:33

Poveke se trudam da  na ne pogresham,a ako pogresham normalno se izvinuvamSmile

Кон врв
zlatko cernobil Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatko cernobil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 12:55
abe nema sto da se izvinuvam,cim sum kazal taka ili sum napravil taka. apla moze za procka toa da se desi radi denot inaku sekogas sum u pravo.  Wink
A.Z.
Кон врв
Bufce Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bufce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2007 во 17:32
Izvini .... so nemozam da ti ja kazam vistinata!ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
put crepe bows round the white necks of the public doves...
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 17:23
Moglo bi bit da je lakse umrit
Nego ljudima reć': "Oprosti"


Изменето од аџија - 28.Март.2007 во 17:23
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 17:35
Originally posted by аџија аџија напиша:

Moglo bi bit da je lakse umrit
Nego ljudima reć': "Oprosti"



OOOOOOOprostiiiiiiiii...mi ja pogodi omilenata pesnaThumbs%20Up

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 23:20
dA SE IZVINISH AMA DA GO MISLISH TOA...ZASHTO IZVINI E SAMO ZBOR OD 6 GLASA I NISHTO NEZNACHI AKO MISLISH DEKA SEKOJ DEN SO NEKOE IZVINI KE SI GO OTVORASH PATOTTongueBEZ VISTINSKO KAENJE
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 23:35
точно. Вистинско извинување е уште потешко... Но и какво-такво е тешко, зар не? барем издава дека човекот е понизен и свесен дека не е тоа што треба да биде...
Инаку кај ќе ни беше крајот, ако Господ не ни простуваше и по катаљон пати, што сме му згрешиле? Big%20smile
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 23:39
LOLАБЕ МИЛ АЏИЈА ИМА ЛУЃЕ СЕКОЈ ВТОР ЗБОР ИМ Е ИЗВИНИ...СИ ГО ГЛЕДАЛ БУРЕ БАРУТ???LOLТИЕ ОД НАВИКА ВЕЛАТ ИЗВИНИ...НЕОТИ ЗНААТ ШТО ЗНАЧЕЊЕ ИМАCry
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 23:52
има, вистина е! за жал, нели и Господ кога бара покајние, вели покажете ми плодови на тоа покајание!

Но во суштина, го почитувам човекот кој собрал храброст, сила, доблест, да каже прости! Повеќе од човекот кој молчи...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.