IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс за 1000 000$ долари??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс за 1000 000$ долари??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 22>
Автор
Порака
ASTRIX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
OBSESSIVE DREAMS

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ASTRIX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2007 во 23:51
можеби си мислиш се неможе да се купи со пари ама кога ќе помислиш сто се моеш да напраиш со тие пари ќе размислиш два пати LOL

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 11:48
Нема ни еднаш него камо ли да ги види парите LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL 
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 12:21
Originally posted by ASTRIX ASTRIX напиша:

можеби си мислиш се неможе да се купи со пари ама кога ќе помислиш сто се моеш да напраиш со тие пари ќе размислиш два пати LOL

 
Онаа што не може да се купи со пари може да се купи со многу пари.


Изменето од perinosi - 15.Февруари.2007 во 12:21
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 12:26
Abe da ali ke zamizis oci jas mislam za toooooolkui pariWink
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 20:12
Шала на страна, секс за пари никако па незнам колкава сум нека биде. Тоа би било како на ѓаволот душата да си ја продадеш. Би бил човек без све јас,роб, со каква свест би живеел тогаш? Најверојатно со никаква. Подобро нека си бидам свој на своето со 1000 денари во џеб, одколку цел живот роб на некого за 1 000 000 $.
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 21:26
Тој односно таа што би ми платила 1 000 000 $. за секс мислиш дека ќе ти плати, ќе има секс и готово те остава на раат да си живееш среќно? Ако мислиш така се лажеш, чиста логика колку и да е некој богат нема да даде толкава сума на пари и после да те остави на мира, туку ќе му бидеш цел живот роб,цел живот ќе те уценува,не фала мене тоа не ми треба. Ако сум доблесен човек, ако образот ми е чист и без тие 1 000 000 $ повеќе ќе вредам од таа што би ми платила толку,за тоа што мене не ми требаат пари за да имам некоја девојка, а на таа некоја си ако плаќа толку многу сигурно вреди многу помалку од мене за тоа и плаќа за секс.
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 23:15
NA OVAA TEMA SEX-OT MNOGU SKAP...
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2007 во 18:19
не е скап али може да се понуди скапоWink
 
ко на фјум ви е темава  LOL  LOL  LOL  LOL 
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 00:19
ni sum frlal niti ke frlam pari na pichki,....barem ne, direktno za niv!LOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
sm-game Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 67
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sm-game Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2007 во 01:25
da si puknes....za milion dolari u kes nema p**ka sto nema da legne...

nema...NEMA...NEMA...

I KOLKU DA GLUMITE ....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2007 во 01:30
ma,ima,....samo posle ke se kae,...LOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2007 во 06:43

mislam deka ne postoi devojka so bi odbila takvo nesto.ovde na forumov da so zborovi ali druksie bi bilo da nacekaat takva sansa sansa...Big%20smile

speed
Кон врв
Sailor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2005
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: 587
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sailor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2007 во 10:19
za milionce...odma!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2007 во 11:45
nemam milion za zal....samo deset $,....pa,koja saka,...neka poveli!,....Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.