IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Би го изневериле ли партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Би го изневериле ли партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 42>
Автор
Порака
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2007 во 10:02
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

nikako......ako mi doslo do varanje, znace ne mi e veke do deckoto so kogo sum, pa podobro da ja prekinam vrskata i da bidam so nekoj drug.....taka nikoj nema da bide povreden
Thumbs%20Up
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 15:01
Ako go sakam, ne. A ako ne go sakam, ke si ja cuknam glavata zasto sum voopsto so nego.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 13:33
site velat :
-nema da varam
-nikogas nema da izneveram
-vetuvam ke ja ostavam poarno otkolku da ja varam
arno ama neverstvoto pocnuva vo glavata , i porano ili podocna site varaat , toa ni e atavizam od zivotnite  , retki slucai bile koga nemalo varanje epten
 
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 14:01
Originally posted by hektor hektor напиша:

site velat :
-nema da varam
-nikogas nema da izneveram
-vetuvam ke ja ostavam poarno otkolku da ja varam
arno ama neverstvoto pocnuva vo glavata , i porano ili podocna site varaat , toa ni e atavizam od zivotnite  , retki slucai bile koga nemalo varanje epten
 
 
 
 LOL  LOL  LOL  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap 
 
ако ти се даде екстра прилика а никој да не дознае ( ако се сака партнерот ) и те како варатор стануваш LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL Wink
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 14:34
stvarno e taka , primer imas decko i mnogu si vljubena i sedis u kafik i ti priogam , pocnuva muabet , pa pijacka ,pa ako blikni hemija od muabetot , od privlecnosta , od mirisot na teloto hormonite ,  ligi ti tecat celo vreme, zamisluvas seks so mene , te budali , a be ke zaborajs i odis da go izbrkas ludiloto od glava LOL
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 14:58
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

nikako......ako mi doslo do varanje, znace ne mi e veke do deckoto so kogo sum, pa podobro da ja prekinam vrskata i da bidam so nekoj drug.....taka nikoj nema da bide povreden
 
 Potpolno se slozuvam so tebe, a dali si razmisluvala za obratnata varijanta?
 Kakvo e negovoto razmisluvanje?
 
 
   DIJANA
Кон врв
Li0ness Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Li0ness Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2007 во 11:43
Ima momenti koga epten bi sakala da sum dovolno sposobna (ili hrabra) za toa...Ama ako navistina sakas nekogo- aj napravi go toa. Ne odat zaedno ljubovta i izneveruvanjeto. Togas nema ljubov (barem kaj edniot).
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2007 во 11:57
Originally posted by SkorpijA SkorpijA напиша:

Ako ja imam do mene licnosta koja sto mi znaci i ja sakam,a i ljubovta mi e vozvratena, togas NE
 
E ova go smetam za vistinski odgovor, definitivno i jas go mislam istoto.
NAJBITNO: Ako ljubovta mi e vozvratena i ako ne me izneveruvaWink
VO SPROTIVNO: Ke si znee toa sto si posealLOLLOLLOL 
   DIJANA
Кон врв
Sailor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2005
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: 587
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sailor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2007 во 12:52
Nikogas od odmazda ili strav.
Samo ako se desi moment
Кон врв
nade Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nade Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 14:51

da, zasto da ne!Smile

pa neli zabranetoto ovosje e sepak povkusnoLOL
Кон врв
ivk! Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 32
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivk! Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2007 во 17:47
nikogas ne varam a nemam ni namera zs znam kako ja ke se custvuvam ako nekoj me  izvara i da ne go sakam ja nema da go varam,tuku posteno ke mu raskinam!Smile
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2007 во 13:58
ако  имам партнер, неверство не ми паѓа на памет, многу сум приврзана, не паѓам во искушенија од таков тип, посебно ако го САКАМ тогаш нема место за неверство...
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2007 во 19:30
Epa sakas go,a toj tebe ne. I ne ti posvetuva vnimanie, i toj te izneveruva, ne te zadovoluva i da ne nabrojuvam poveke pricini za neverstvo...
Just love
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 03:22
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

ако  имам партнер, неверство не ми паѓа на памет, многу сум приврзана, не паѓам во искушенија од таков тип, посебно ако го САКАМ тогаш нема место за неверство...
  da ali nekogas tie mnogu zaljubanite najveke stradaat mislam deka covek ne cini da se zaljubi mnogu osobeno ko pomlad...Smile
speed
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.