IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ФЕНИКСОТ СЕ ВРАЌА - ПАК
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФЕНИКСОТ СЕ ВРАЌА - ПАК

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 232233234235236 1762>
Автор
Порака
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:13
....brat si e brat, jogurt za pari............LOLLOLLOL
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:13
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

.........kje ti kaze ako stavis slika od Crvena zvezda...........LOLLOL
 
sto ti e tebe..ajs ke stavev crvena..ama taa na man.unt..ehhehehLOL
....togas ne moze..Wink...kaj ti e kreativnosta i inventivnosta i slobodniot duh???????????????LOLLOLLOL
 
 
ga nemam taj duh...LOLLOL
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:13
........pa go nemas ami....Big%20smile
toa go moze samo Album...........LOLLOL
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:14
Originally posted by la fille la fille напиша:

Novo e sto ke se mazam vo sabotaLOLLOLLOLLOLLOLLOLsamo uste ne znam koja sabota ke bideLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL




VAZNO E DEKA PADNA ODLUKA DEVOJCHE...!!!!

JAS IMAM ODLUCENO DA POSTIGNAM:
- 6 MESECI NA LETOVANJE
- 6 MESECI ZIMOVANJE...

KOGA KE E ZIMA ... ODAM NA KARIBITEEEE.....


                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:14
tetooooooooo kaj ojde? ela tuka..super ti stojat naocharite..ela dosta se vrtish pred ogledalo:)))LOLLOL
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:15
Originally posted by marijana marijana напиша:

tetooooooooo kaj ojde? ela tuka..super ti stojat naocharite..ela dosta se vrtish pred ogledalo:)))LOLLOL
samo toa svarovskiot malku mi b'ska vo ocite, ama ajjjjj................LOLLOLLOL
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:17
svekre, toa e najvazno deka odlukata e donesena. sega uste mazot mi da poraboti na planot za izgradba na nova kukja i vikendica i se razbira obnova na vozniot parkLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL



i normalno za medeniot mesec
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:17
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by marijana marijana напиша:

tetooooooooo kaj ojde? ela tuka..super ti stojat naocharite..ela dosta se vrtish pred ogledalo:)))LOLLOL
samo toa svarovskiot malku mi b'ska vo ocite, ama ajjjjj................LOLLOLLOL
  cekaj i jas da si "k*rdisam " edni da me zaslepi Cool

Изменето од marijana - 31.Јануари.2007 во 14:17
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:18
Originally posted by la fille la fille напиша:

svekre, toa e najvazno deka odlukata e donesena. sega uste mazot mi da poraboti na planot za izgradba na nova kukja i vikendica i se razbira obnova na vozniot parkLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL



i normalno za medeniot mesec
 
ehheh devojce:)))..taka treba..od start skromnost...LOLLOL


Изменето од marijana - 31.Јануари.2007 во 14:19
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:18
sega i jas kje i kupam na svekrva mi takvi ocila.....za da ne bidam pokuso od snaata na tetaWinkLOL....kakvi bea??nesto ne mozam da gi zapamtam....LOLLOL
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Album Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Album Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:19
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by ALBUM ALBUM напиша:

LILI sto ima tolku inovativno vo slikata od PARTIZAN?
 
heheh aj sega ti kazi mi mene kako ja namesti slikata?LOLLOL
 
ednostavno vo izmeni profil odi i odi na linkot "upload link" i ke go najdes patot i zacuvaj izmena.
Onamu kade sto imas obvrska ne baraj kreacija,taa doaga otposle!!!
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:20
Originally posted by la fille la fille напиша:

svekre, toa e najvazno deka odlukata e donesena. sega uste mazot mi da poraboti na planot za izgradba na nova kukja i vikendica i se razbira obnova na vozniot parkLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL



i normalno za medeniot mesec
"....ajjjj, nisam nisam takva ja...
ajj, bogatstvo mi ne treba....
meni srekjo trebas ti
dukati su prokletiiiiiiii..........."
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:21
Originally posted by ALBUM ALBUM напиша:

Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by ALBUM ALBUM напиша:

LILI sto ima tolku inovativno vo slikata od PARTIZAN?
 
heheh aj sega ti kazi mi mene kako ja namesti slikata?LOLLOL
 
ednostavno vo izmeni profil odi i odi na linkot "upload link" i ke go najdes patot i zacuvaj izmena.
EDNOSTAVNO NELI????LOLLOL
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 14:21
So ovie citiranjava...me UMREVTE
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 232233234235236 1762>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.