IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Ми фали, ми недостига
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ми фали, ми недостига

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121122123124125 473>
Автор
Порака
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2007 во 12:48
edna kokoska
LOL
eden Dean
LOL
i se razbira...toj so za zal ne e na 2  min. od mene tuku 2000(tuka nekade)LOL
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2007 во 12:50
Ми фалат многу членови од форумов Cry Ич не ги среќавам
Ми фали дечко ми.... Cry
Ми фали школото  LOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2007 во 16:58
nisto posebno...samo Marin...koj e daleku.....
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2007 во 11:40
lele, jas izgleda na nikoj ne mu nedostigam... CryCryCry
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2007 во 12:16
Originally posted by plavusa plavusa напиша:

lele, jas izgleda na nikoj ne mu nedostigam... CryCryCry
не е вистинаSmile
мона,калина,бејбиблу,бигкис.......и др
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2007 во 20:15
Ај вака сега да се разбереме.... Јас кога викам сите еве на кој све мислам:
Калина
babyblue
natalija
Dana
Mona Liza
Flipsi
snegulka
Plavusa
Emus
Alekta
Ghost
Delfin
strumfeta
Angle
brza
LouWeed
engie
SeXY
plamenko
ivancic
emilija 90
Maro
И други.......Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 01:41
Калина ја нема одамна Cry
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
that's me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2006
Локација: Burundi
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај that's me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 01:59
a,jas ne mu falam na nikoj ,a?  dobro,dobro,ama na mene mi fale edna zenska!Big%20smile
Пази,памтам к'ту слон.
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 15:43
Vo posledno vreme nikako da se pogodime site zaedno Unhappy
Mene najveke mi fali kako i sekogas Flipsi, nemozam ni 5min da izdrzam bez nego LOLLOL Hug
Posle Big Kiss, Kalina, Snegulka, Mona Liza, Emus, Plavusa, Ghost, Delfin, emilija_90, natalija i dr. Hug

If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 16:59
I mene mi fali BabyblueHugHugHugHeart
Potoa site bidejki odamna ne sum bil na forum Smile
Emus, Kalina, Plavusa, Mona LIza, Big Kiss, Bone , Snegulka itn HugHugHug
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 11:40
i vie mene mi nedostigavte dusicki HugHugHug
jas odamna ne sum dojdena tuka pa taka da site mi ne dostigavte!
a pod site podrazbiram: Big_kiss, emus, kalina, babyblue, flipsi, snegulka, mona liza, emilija_90, ivancic... i mnoooooooooogu drugi Big%20smile
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 16:26
znaci kako sto gledam na mnogu sum i nedostigala  i bas me raduva toa TongueTongueTongue  bravo be decki znaci ne ste me zaboravile, oti poslednive denovi slabo komunicirame.

Epa vaka sega na mene e redot da si kazam koj se mi nedostiga od forumdziite...Znaci pocnuvam so najvaznite forumdzii sto mi nedostigat u momentot :BiG KiSs, babyblue, KaLina, FLipsi, Emus, plavusa, Snegulka, Emilija_90, Strumfeta, engie, Dana, bone Cry Cry Cry Cry CryCryCry

a tie sto ne gi spomnav denes znaci deka preku licna poraka sum si pravila muabet i deka se e u red Big%20smileBig%20smileBig%20smile Big%20smile

gushki za site vas moi prijatelcinja HugHug Hug
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 20:32
HugHug Hug Гушки и за тебе Мона.... И како може да те заборавиме? Tongue Колку и да сакаме неможе Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 20:38
Kaj ste bre ludje i mene site mi falevteHug
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121122123124125 473>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.