IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - После орален секс.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

После орален секс.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 20>
Автор
Порака
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 10:22
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:

posle sex... ako e vo makedonija ... se znae : brisenje od zavesa!!!! i posle ima kavga.... ama zatoa pak ... mirenjeto e poslatko.... nisto ne znaat na zapadot...

 

нема бришење од завеса има голтање но и бакнежчеLOLLOL


znaci fira nema da odi ...
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 10:27
Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:

posle sex... ako e vo makedonija ... se znae : brisenje od zavesa!!!! i posle ima kavga.... ama zatoa pak ... mirenjeto e poslatko.... nisto ne znaat na zapadot...

 

нема бришење од завеса има голтање но и бакнежчеLOLLOL


znaci fira nema da odi ...
 
не не не и неLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 10:32

sto e ova ne-ne-ne.... ????

just now I'm confused man...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 14:37
Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:


sto e ova ne-ne-ne.... ????

just now I'm confused man...

 
 
нема кај да оди ќе се голтне па после следува и бакнежчеLOLLOLLOLLOL
 
Читај меѓу редовииииLOLLOLLOLLOLWinkWink
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 17:21
pa da kuchkata e da goltat a ne da ja lizam posle toa......
Кон врв
sentinela Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sentinela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 17:28
how profound LOL LOL
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 17:49
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:


sto e ova ne-ne-ne.... ????

just now I'm confused man...

 
 
нема кај да оди ќе се голтне па после следува и бакнежчеLOLLOLLOLLOL
 
Читај меѓу редовииииLOLLOLLOLLOLWinkWink
... abe milina e .... LOL LOL LOL LOL  da si ja vkusis  LOL LOL LOL ...
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 01:02
Originally posted by MisIca. MisIca. напиша:

Originally posted by *SiReNa* *SiReNa* напиша:

Posle oralen se baknuvam so zatvoreni oci LOL
 
 Dali koa nemas oralen  se baknues so otvoreni oci? Ali ipak se baknuvas, zs mrzam nekoi koi se gadat od teloto na deckoto


Точно и јас истото го мислам, каква е таа девојка ако се гади од сопствениот дечко? Јас никогаш не сум се гадел ниту од неа ниту од мене. Мразам девојки што не сакаат да ја земат спермата демек се гаделе, посебно кога тој чин го прави сексот најдобар.  И што е страшно да ја пољубиш  саканата после тоа?  За мене бакнежот  на крај на сексот е еденен вид на благодарност за прекрасниот секс.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 01:04
Originally posted by bojan81 bojan81 напиша:

Originally posted by MisIca. MisIca. напиша:

Originally posted by *SiReNa* *SiReNa* напиша:

Posle oralen se baknuvam so zatvoreni oci LOL
 
 Dali koa nemas oralen  se baknues so otvoreni oci? Ali ipak se baknuvas, zs mrzam nekoi koi se gadat od teloto na deckoto


Точно и јас истото го мислам, каква е таа девојка ако се гади од сопствениот дечко? Јас никогаш не сум се гадел ниту од неа ниту од мене. Мразам девојки што не сакаат да ја земат спермата демек се гаделе, посебно кога тој чин го прави сексот најдобар.  И што е страшно да ја пољубиш  саканата после тоа?  За мене бакнежот  на крај на сексот е еденен вид на благодарност за прекрасниот секс.
 
tokmu za ova ja otvoriv i mojata tema ClapClapClapClapClapClap
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 14:04
se e super samo da ti ja izlize spermata i posle ti da ja lizes toa malku grdo mi zvuciDead
dudenz
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 15:54
Gledaj ti ako sakas da napravis da bide gadno moze toa nikoj ne go spori. moze i so na lizavce da stavis kislo mleko pa ke bide gadno. A ako nesakas moza da ja podzabises i da ja baknes nezno. 
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 16:14
a i posle golt golt kiss ce a??? jas znam deka sakaat maskite i golatnje ali sto posle ???
 
Mene licno ne mi se dopagja pa i ako i u usta treba da mi svrsi....Dead
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 19:08
jas mislam deka nekoja ponezna devojka sto se gadi ke povrati(ne bi sakal da mi povratat vrz alatotLOL)
dudenz
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 19:20
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

a i posle golt golt kiss ce a??? jas znam deka sakaat maskite i golatnje ali sto posle ???
 
Mene licno ne mi se dopagja pa i ako i u usta treba da mi svrsi....Dead

Денеска се знае дека спермата е здрава така да ништо штетно нема ако ја голтене туку обратно има корис, ако гледаме од таа страна. А второ ако се гади девојката од мене тогаш сигурно и сексот нема да биде како што треба. И на крај споредете ги оние девојки кои имаат редовно секс со они кои се гадат, се срамат, те оној не им чини те овој. Едните се свежи весели динамични здрави. А другиве бледи намќорести и се им смтета. Затоа се вика триста људи триста чуда. Така да кој како му чини така нека прави нели? Сега ако не сака некоја девојка да ја земе нема сигурно ди и раскинам али за мене тоа е знак на недовлно приврзани партнери овде мислам сексуално, можда платноски да се Big%20smileBig%20smile


Изменето од bojan81 - 19.Јануари.2007 во 19:24
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 20>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.