IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат мажите?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат мажите?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 37>
Автор
Порака
emce_oh Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emce_oh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 16:34
Mazite edinstveno sakaat samo SEX
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 16:41
Нов член
Нов%20член
Лик
Регистриран: од вчера Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 36
Цитирај delfince Одговорbullet Испратена: Денес во 12:56
Originally posted by plamenko

sakaat nimfomanki u krevet, domakinki u kujna i dami na ulica Wink
dobro objasnuvanje na ninga alal mu vera bolje zena od ovaClap nema

epa toa mozat da go dobijat samo vo svoite sonishta
a tie sto nemozat da se zadovolat so edna zena, nemaat nikakvi cuvstva vo sebe, i nezznaat sto e toa ljubov, nikogas ne ni znaele, ne ni sakale, a toa sto se vadat so skrseno srce toa e samo maska za nivniot prav karakter
IP IP логиран
Eleni
Модератор
Модератор
Лик
Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација:
United Kingdom
Онлајн статус: Онлајн
Пораки: 1454
Цитирај Eleni Одговорbullet Испратена: Денес во 13:07
Zoshto samo vo sonishtata?Confused
NIshto ne mi odgovoriConfusedZnaci da se doobjasnam jaLOLAko jas sum so maz shto go sakam ocigledno ke sakam i da ima sex so nego..koj nejke koga e neshto prekrasno i toa ne samo za da na nego mu ugodam tuku zatoa shto i mene ke mi bide ubavo.Drugo nemam komplex da bidam domakinka so znaci da cistam i da gotvam,naprotiv da go vidam maz mi kako brishe prashina mislam ke izgubam respekt za negoLOLI treto da bidesh dama...pa sekoja od nas treba da bide dama bilo da e sama bila da e so nekoj,toa mislam spaga pod domashno vospituvanje...Ako jas dobivam toa shto mi treba od nego togash i toj ke dobie shto sakaWink


Изменето од Eleni - Денес во 13:30
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
hm co coment ne znam zasto men me mesate ako postoi ljubov sekoj ce ja oseti neko nema hemija sestro nema ne mozes so sela da me nateras da sakam nekoja [ps.ti stvarno si frigidna ]ne mislev na elena
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 17:01
LOL LOL LOLsakame alcohol LOL LOL LOL treva LOL LOL LOL...e posle to idi sex LOL LOL
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 17:27
treva dupla doza:) za mene :)heheBig%20smileTongueSmileWinkClap
Кон врв
Betty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Betty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 18:17
koga im gi krevas akciite tie letaat tolku visoko sto nese duri svesni deka mozat da padnat .....a koga ne komentiras nisto tie trcaat poveke ...svrti im go grbot tie sami ke doletaat od negde isprobana rabota.....WinkTongueTongueTongueClapClapClapClapClapClap
Vistinskiot prijatel e onoj koj te drzi za raka a ti go dopira srceto
Кон врв
vinona Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 95
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vinona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2007 во 18:25
а мажите го сакаат сосема ИСТОТО како и жените само брутално сувопарно и директно го кажуваат
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 00:51
Originally posted by vinona vinona напиша:

а мажите го сакаат сосема ИСТОТО како и жените само брутално сувопарно и директно го кажуваат
зависи со какви се дружиш LOL
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 19:28
Мажите сакаат девојки што не се креваат без потреба.LOL

Изменето од perinosi - 08.Јануари.2007 во 19:28
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 19:31
Originally posted by perinosi perinosi напиша:

Мажите сакаат девојки што не се креваат без потреба.LOL


ne se sekiraj, ima gi baagi takvi kakvi sto gi sakas Big%20smile
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 19:35
pa sakaaat hm
pocit pred se
hm
rabota mislam okupiranost okolu nesto sto vistina gi vlece
hm
sakaat tangicki ,koззa ,
agresivnost ,blowjab:)
iskrenost
svacanje
:)
sexot se podrazbira :) mislam maz kako maz preku 50 pati pomisluva na sex duri na sekoj zgrapci go denot fantazii mu proletuvaat :)
 
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 19:36
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by perinosi perinosi напиша:

Мажите сакаат девојки што не се креваат без потреба.LOL


ne se sekiraj, ima gi baagi takvi kakvi sto gi sakas Big%20smile
Може, ама изгледа имам лоша среќа.Smile
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 19:42
kakvo e toa krevanje bez potreba....???
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 19:58
:) i mene desifrirajte mi go:)
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 20:04
 Ке навлеземе во друга тема.
Јас мислам дека се прават важни за да привлчат внимание, но тоа секогаш и не треба да го прават туку да бидат оригинални, таткви какви што се.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,171 секунди.