IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Има ли тим со повеке титули од Р.Мадрид?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Има ли тим со повеке титули од Р.Мадрид?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 15:15
ClapClapREAL MADRIDClapClap

Clap
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 15:32
Originally posted by Borce REAL Borce REAL напиша:

a za vas koj e najdobar da ve prasam

Лион и Барселона, ајдееееее кази ми кој е прв во ШПАНИЈА? А кој е прв во лига на шампиони????Зашто реал не се први? брбрбрбрбрбр....LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL Зашто Лион се многу јаки


Изменето од Maro - 09.Декември.2006 во 15:33
Кон врв
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 15:39
vidi vaka kolku tituli ima barca vo spanija i liga na sampioni
Кон врв
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 15:40
realmadrid kolku so ima tituli tolku ima Lyon ucestva vo liga na sampioniAngryAngryAngry
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 15:59
LOLLOLLOLLOLLOL Патетичен сиLOLLOLLOLLOLLOLLOL ако е така МОХУН БАГАН се најдобри на светBig%20smile. Што е битно колку титули освоиле пред 100 години или колку освајаат сега. Си Слушнал за ПРО ВЕРЧЕЛИ? Жими мајка си слушнал играат во Ц2 А лига и имаат накај 8-9 титули во италија дали тоа ги прави подобри од Лацио или од фиоернтина или од кој било друг кој има помалце. Збориме сегашност не минато, ако сакаш да отвараме дебата со аргументи и докази кажувај нема проблем... Збориме за сегашност не за минато, гајле ми е мене за минато гледаме макисимум една сезона уназад МАКСИМУМ!!!!!! Се гледа значи од сезона во сезона. Реал беше најдобар пред 5-6-7-8 години, сега не е!!!!


Изменето од Maro - 09.Декември.2006 во 16:00
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 16:01
koga bese zadnjata titula na REAL vo Liga na Shampioni....???? KOGA???LOL
Кон врв
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 17:18
2001
Кон врв
SURFAC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SURFAC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 18:17

Nikoj nemoze so Real Madrid tie imale do sega 117 tituli i imaat napraveno muzej od tituli.

Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.
Кон врв
SURFAC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SURFAC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 18:23
barca i lion se autsajderi
 
ako taka se karame aj da napravime edna anketa real ili barca ke vidis deka real e podobar i vo tituli i vo igra
Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 18:46
fala na podrzka se znae koj se najdobri REAL a za drugive se vide od barsa pozdrav
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 19:34
Originally posted by ReaLBoy ReaLBoy напиша:

2001

A sega koja godina sme? 2001? ne cekaj koja bevme.....mozda 2001 da za tebe sme 2001 i real se najdobri...... ABE NE GI GLEJTE TITULITE GLEJTE JA IGRATA. sto ima veze ako imale 107 tituli? Sto ajde da gi vidam neka osvojat. JUVE imaat 27-2=25 tiutuli vo italija, jas navivam za juve i ne vikam deka se najdobri, aj kazete mi NAJDOBRI LI SE JUVE vo ITALIJA?
Samo toa kazi mi dali se najdobri JUVE vo italija?


Изменето од Maro - 09.Декември.2006 во 19:34
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 19:40
А тоа да направиме анкета ти е најтупавата идеја на планетава. Ќе си гласате сите фанови на мизерниот реал и ќе биде реал најдобар. Како може преку анкети да дознавате нешто...Анкетата е многу често ирелевантер фактор ако не е подржан со докази.....Ма што се мачам да ви објаснувам....ако сакате да дебатираме ќе направиме една онлајн карл-попер дебата и ќе видиме кој ќе тепаBig%20smile. Не се замарам само едно ќе повторам историјата е историја. И Македонија била веле - сила на времето со Александар до индија сме биле а сега сме мали.... И некој кога би те прашал дали македонија е светска веле -сила ти би му рекол ДА, според твојата јака логикаDead
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 23:09
Neznam ama ocigledno si Fan na Real i OK e toa, znaci sakas da cues nema a - OK ako ti e toa  zelba. A da prasam ja - Ima li tim sto frlil poveke pari na zasiluvanja od Real Madrid izminative godini a da nema osvoeno titula ???
Nema neli LOLClap
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 00:52
za toa da ne vikam ne ama novive zasiluvajna nesto drugo kazuvaa neli e taka aj kazi
pozdrav
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.