IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс и менструација
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс и менструација

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 19>
Прашање: Дали практикувате секс за време на менструација?
Одговор Гласови Статистика
30 [20,00%]
120 [80,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 11:17
Aј и ја да си кажамLOL

Првите три дена не, а четвртти и петти ден може... мислам... тогаш сум лесна за разубедувањеLOLLOL
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 11:18
Originally posted by влечка влечка напиша:

Aј и ја да си кажамLOLПрвите три дена не, а четвртти и петти ден може... мислам... тогаш сум лесна за разубедувањеLOLLOL




Како што и викам јас на женами сеа не си ко чешма сега може
Itn...
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 11:20
Само да се надополнам... тогаш практикувам брз секс... кртко ама слаткоWinkLOLLOL
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 11:23
Па мислам дека тогаш секоја девојка свршува многу побрзо одколку кога нема менструација или се лажам бар таков впечаток имам.
Itn...
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 11:29
Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

Па мислам дека тогаш секоја девојка свршува многу побрзо одколку кога нема менструација или се лажам бар таков впечаток имам.


Молењето е подолгоLOLLOL и дразнењето за да се појави желбата за секс... што значи предиграта е подолга па затоа и побрзо е и свршувањето...

Мада во брак и не е толку битно секој пат да се сврши, освен ако тоа не зареди едно по друго... Што се вели... после или утре ќе се надокнадиLOL
Јој колкава грижа на совест имате машките ако во моментот жената не сврши...(барем кај маж ми го имам тоа приметено)
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 11:32
Па исрено да ти кажам и да не сврши женами не се акам од земја некад кога не свршува сексот ние доста добар за разлика некад коа ке сврши имало и такви ситуации мада и увек има дијалог па си кажуе и самата дека неможе увек да сврши како што и мене некад ми се дешава...
Itn...
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 11:34
Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

Па исрено да ти кажам и да не сврши женами не се акам од земја некад кога не свршува сексот ние доста добар за разлика некад коа ке сврши имало и такви ситуации мада и увек има дијалог па си кажуе и самата дека неможе увек да сврши како што и мене некад ми се дешава...


Зашто имам осет дека потполно се разбирамеBig%20smileLOLLOLLOL

Поздрав...
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 11:35
Originally posted by влечка влечка напиша:


Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

Па исрено да ти кажам и да не сврши женами не се акам од земја некад кога не свршува сексот ние доста добар за разлика некад коа ке сврши имало и такви ситуации мада и увек има дијалог па си кажуе и самата дека неможе увек да сврши како што и мене некад ми се дешава...
Зашто имам осет дека потполно се разбирамеBig%20smileLOLLOLLOLПоздрав...



Можда дека бракот ни е сличен бар ја така мислам
Itn...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 13:33
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

inace na temava da se vratam da ako e izbanjata oksi doksi amam kaj nekoi mnogu im tece kako sto rekov kaj nekoi ne zavisi plus nekoi ne mozat da izdrzat mentroalni bolki nekoi nemaat galje sve zavisi do psihata i kolku e potrebno toa zadovolstvo
taka da sepak za zadovolstvo pravime muabet ne e vazno sex dali e ljubov ili obicno dozivuvanje bez zacin nema nacin:)
 


Се согласувам...
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Mumu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mumu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 14:38
ali ipak ke kazam...dobar mornar znae i da pliva vo crveno more....Wink
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 14:42
Абе може му треба време да научи да плива по црвено море, може уште не знае и не сака Big%20smile

Изменето од BiG_kIsS - 04.Декември.2006 во 14:42
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 16:00
Originally posted by Mumu Mumu напиша:

ali ipak ke kazam...dobar mornar znae i da pliva vo crveno more....Wink
абе ако е морнар не ни треба да плива....LOL LOL LOL ке влези со бротчето Tongue
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 17:02

хе хе не сте пробале нема никакво море никави реки тоа се неколку капки крв кои мозе да протецат за време на самиот однос!!!!

Со добра хигиена секако дека нема непријатен мирис и е се во ред!! Ај малце искусете па писете!!!Wink

Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 17:29
LOL hehe...od iskustvo mi kazvas???
abe sexy jas prv pat ko imav seks so edna duri imase menstruacija ti bese 3to odelenie...LOL LOL LOL
 
sum imal..mnogu...


Изменето од bone - 04.Декември.2006 во 17:32
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,168 секунди.