IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали...?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали...?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
teddy bear Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај teddy bear Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:05
Originally posted by ivin ivin напиша:

NE MI SE POTREBNI LAGI A POSEBNO LOSO PREZENTIRANI
AKO SAKAM DA SLUSAM ONA STO SAKAM POSTOJAT ZIGALA;;PA MU PLATIS I ON TI VERGLA KOLKU SAKAS I STO SAKAS
Ej thanks za ideata...A ja pa se cudam zoso do sea ne mi idea vrskite...Znaci u zigolo e spasotTongue
"Kids, you tried your best and failed miserably. The lesson here is never try" - Homer Simpson
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:05
ene dve interesni razmisluvanja
pojma nemam koe e ispravno
aj da ja resime dilemata
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:12
LJUBOVTA E STVORENA PORADI LJUBOV
A NE PORADI LAZNI EMOCII
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:14
pa ima nesto tuka a bear so kje kaze?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
teddy bear Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај teddy bear Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:24
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

pa zigalo profesionalno da :) ti treba izgleda mi :)garant:)spasot e
:)kolku si podgotvena da platis da se spasis:)Confused
Sarkazam?Ironija?Sounds familiar?
 
Inace konkretno za temava ne mislev deka ocekuvam da mi siminja zvezdi i da me pravi budala...Jbg ne sum kreten pa da ne prepoznaam koga nekoj mi prodava topla voda...
Sakav da kazam deka ako sme brutalno iskreni onda  se gubi celata "idilicnost"...Ipak grubata realsnosta retko e prijatna,pa ni treba nekoe "begstvo"...A ako dodavanjeto na razni "vozviseni" epiteti na ona sto u sustina e samo nagonska,sirova telesna vrska ne e begstvo od realnosta onda ne znam sto e...
I koga ke najdam barem eden sto ima podolgo vreme vrska u koja i dvajcata se krajno iskreni,onda ke go smenam mislenjeto!
 
"Kids, you tried your best and failed miserably. The lesson here is never try" - Homer Simpson
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:28
so vrska kako bez vrska \
kabel e resenieto iskrenosta po potreba ide toa e kabelska imas a nemas sto ti zanm nacional geografic ili mtv ili stara dobra porka :)
za pocit so pocit\
 
 
 
 
 
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:31


Изменето од ivin - 17.Декември.2006 во 15:03
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:49


Изменето од ivin - 17.Декември.2006 во 15:03
Кон врв
teddy bear Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај teddy bear Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:49

Znes na kakva relnost mislam?...Na onaa deka nema  neso kao golema ljubov,srodna dusa bla,bla...Nego koga se raboti za partnerski odnosi sve se svedue na seksualna,nagonska vrska...Drugoto se sareni lazgi.

Isto kako so e lazga apsolutna vernost ili ljubov koja trae dolgo...Pa koga vise toa go znam,sto ke mi nekoj so so svoite zborovi ke mi go potvrdue toa?
 
"Kids, you tried your best and failed miserably. The lesson here is never try" - Homer Simpson
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:53
interesno
sega zum zbunet malku
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:54
are you talking to me?
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:55
EPA TEDDY IMA RAZLIKA OD LAGA DO LAGA....
IMA UBAVI I SARENI LAGI;IMA GRDI I EDNOBOJNI...NO LAGA SI E LAGA A NAJLOSA E TAA KOJA EPTEN SE CITA DEKA E LAGA;;;
ZNACI SEPAK DOAGAME DO TOA DA VISTINATA KAKVA I DA E PODOBRA E OD BILO KOJA LAGA::::
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:56
a mala diplomatija ivin?
moit?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:57
pa sestro vrati se vo normala ne treba da ti kazuva treba da go pravi toa!!!!!!!!!!!!!!!1
toa znaci posvetenost postovanje razbiranje ne nagoni e zadovolstva samo bez monolozi ve molime bez edinki
apsolutna vernost
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.