IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Гради
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Гради

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 19>
Прашање: Какви гради обожавате?
Одговор Гласови Статистика
6 [5,13%]
30 [25,64%]
75 [64,10%]
6 [5,13%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 15:53
Средни само не преголеми!!! Таман да има што да фатиш!!! WinkWinkWinkWink
Нешто како на аватарот на откачена!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 17:40
Различни машки сакаат различни гради. Али највише сакаат средни пошо не се ни големи ни мали, некоја средина Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2006 во 00:48
јас си имам средни...Smile
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
that's me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2006
Локација: Burundi
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај that's me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2006 во 01:31
Originally posted by Otkacena Otkacena напиша:

Golemi 
   gulemi,ami kak,samo ne prenogo,taman k'tu tvojte!LOLLOL
Пази,памтам к'ту слон.
Кон врв
napoleon Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај napoleon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2006 во 12:13
A MOZE I VAKVI NE PREBIRAM MNOGU
NEMA POTPIS
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2006 во 13:43
ne e do goleminata samo..do formata poke...ako se mnogu golemi ke bidat istureni..sredni a krenati i potvrdi se najubaj Tongue barem jas takvi si sakam LOL
Кон врв
ванчо2006 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ванчо2006 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2006 во 23:53
поголеми од средните,а помали од големите
поздрав од Малешевијата
Кон врв
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2006 во 16:56
Originally posted by that's me that's me напиша:

Originally posted by Otkacena Otkacena напиша:

Golemi 
   gulemi,ami kak,samo ne prenogo,taman k'tu tvojte!LOLLOL
ove se taman
Кон врв
ana_ana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana_ana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2006 во 12:49
Abe de4ki, 4itajte sea eden vic u vrska golemi titis:

eden tip imal 3 devojki i eden den se resil da ozeni edna ne znael ama koja da ja odbere oti site ubavi poubavi i site go sakaat.

pa i dal na prvata  10 000 evra i ja prasal sto ke pravi so niv:

ovaa:
lele , abe ke odam ke odam na k*rs za gotvenje, ke napazaruvam se sto ima po pazarite, najskapite jadenja i ovosja i sve i ke ti gptvam sekoj den kako na kral, oti tolku te sakam!!

pa vtorata:

abe jas ke odam sega vednas ke nakupivam najskapi marka alista, ke te nosam na tretmani i k*rs za masiranje ke praam, za da mi bides najdoteran najubav oti tolku te sakam!!

tretata:

lele stojane, jas ke ti kupam kola najubava ferari, ke zavrsam za sofer da te vozam po grado kaj sakas , da mi bides najfraer , oti tolku te sakam...


i sega stojan u misla, so ke prae koja da ja izbere, pa site se za nego praat..aman aman...

EPA SO MISLETE; KOJA JA IZBRAL?


- PA NAJNORMALNO; TAA SO NAJGOLEMITE CICKI!!!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2006 во 13:58
Поговорка:

Муж се фали со пари, жена се фали со цицки.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2006 во 17:16
Gradi ko gradi, moze da se golemi ali da se visnati ili so neubav oblik.
Najubavo si e standard - prosek nekoj, aj da kazeme sredni, i devojka na koja takvi i stojat.
Ne lici sekoja devojka so glemi ili mali gradi.
Najbitno e za nea da se soodvetni i da zgleda ubavo.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2006 во 18:57
Originally posted by Anarhist Anarhist напиша:

Gradi ko gradi, moze da se golemi ali da se visnati ili so neubav oblik.
Najubavo si e standard - prosek nekoj, aj da kazeme sredni, i devojka na koja takvi i stojat.
Ne lici sekoja devojka so glemi ili mali gradi.
Najbitno e za nea da se soodvetni i da zgleda ubavo.


ClapClap
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
bill Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2006
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bill Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 08:17
podobro malku pogooolemi       Hug
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 09:38
sekakvi sakam grevota e da biramBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.