IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали постои вистинска љубов??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали постои вистинска љубов??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 20>
Автор
Порака
dusko26sk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dusko26sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали постои вистинска љубов??
    Испратена: 29.Октомври.2006 во 21:33

ovaa tema e povekepati razgovarana no ne e loso povtorno da ja otvorime

Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2006 во 07:54
Postoi
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2006 во 16:18
normalno deka postoi, bar spored mene. Koga dve srodni dusi ke se pronajdat normalno deka pomegju niv kje postoi nesto narecena vistinska ljubov. Toa nekako doagja kako koga 2 sl*galici ke se spojat, mora nesto da gi odrzuva zaedno za da ne se razdelat od sl*galicata, a  toa spored mene e ljubovta, a dali e vistinska se doznava po preckite. ako tie dve sl*galici ne dozvolat nikoj da gi razdeli (ova go kazuvam kako primer) normalno e deka nesto VISTINSKO  gi drzi zaedno i gi bodri za ponatamu, gi podrzuva...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
JAS1363 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JAS1363 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2006 во 23:03

Od iskustvoto vo zivotov se prasuvam dali voopsto postoi vistinska ljubov.Sekako deka ja posakuvam vistinskata ljuov no seuste ne ja imam sretnato.Ili mozebi su ja propustil...Ne znamCry

Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 11:43
 Mislam deka postoi, no prasanje e dali ke ja najdesLOLLOLLOL 
   DIJANA
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 11:54
постои, мора да постои бидејќи луѓето имаат чувства, а тие вака или така мора да се реализираат.
Што значи постои, додуше постојат и куп други лепенки што поматуваат или искривуваат слика или желба или потреба, ама сепак тука е.

а ако не ја најдеш..повеќе среќа наредниот пат Wink
Motivation is game in my hands
Кон врв
ekstraprofit Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekstraprofit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 13:15
LOL JAS MISLAM DEKA POSTOI VISTINSKA LjUBOV. NO NIKOJ NE ZNAE KOLKU DOLGO TAA MOZE DA TRAE!


Trudi se da bides sto poslicen na Gospoda i na Boga, stvoritelot na se sto Toj go sozdal na zemjava!
Кон врв
ekstraprofit Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekstraprofit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 13:33

DIJANA, DETE DRAGO! VISTINSKATA LjUBOV E VOZVRAT NA NESTO STO I TI GO LjUBIS VISTINSKI. E, SEGA, TI MOZES NESTO DA LjUBIS VISTINSKI, NO AKO TUKA NEMA "BUMERANG" DzABE, IC NE ARCI VREME ZA TAKVA LjUBOV.



Trudi se da bides sto poslicen na Gospoda i na Boga, stvoritelot na se sto Toj go sozdal na zemjava!
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 16:37
кој ја изгубил?

Ако пристапуваш со љубов, еден ден ќе ти биде возвратена, можда после десет невозвратени... Не губете надеж и не се осветувајте за минати неуспеси....Big%20smile


Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 16:38
postoiHeart
Кон врв
Jelena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 151
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jelena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 16:40

Broken%20HeartBroken%20HeartBroken%20HeartBroken%20HeartBroken%20HeartBroken%20HeartBroken%20HeartBroken%20HeartBroken%20Heart...................................................Heart

POSTOI
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 23:08
Valjda postoi..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 23:17
Postoi...ja go sakam naprimer CHELZI LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 23:31
ete postoi Big%20smile
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 20>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.